• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

HDTV de D-Smart

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• HDTV de D-Smart

Arkadaşlar merhabalar çok uzun zamandır forumu takip ediyorum. Çok faydalı ve seviyeli bir forum burada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum bugüne kadar hep forum sayesinde bir çok sorunuma sadece okuyarak cvp buldum ama bu seferki farklı konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.
    Next 2000 HDTV receiverım var ve d-smart uydu alıcısı almak istiyorum normal olanlardan (hd değil) şimdi sorun şu dsmart receiverımı LNB out tan 2000HDTV ye bağlayıp yayınların Next 2000 HDTV üzerinden izleyebilirmiyim yani Dsmart receiver şifreleri çözecek ve ben 2000 HDTV üzerinden görüntü izleyecem yani böyle bişey teknik olarak mümkün mü yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

olmaz.

Yorum yap

burtekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşlar merhabalar çok uzun zamandır forumu takip ediyorum. Çok faydalı ve seviyeli bir forum burada emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum bugüne kadar hep forum sayesinde bir çok sorunuma sadece okuyarak cvp buldum ama bu seferki farklı konu hakkında yardımlarınızı bekliyorum.
      Next 2000 HDTV receiverım var ve d-smart uydu alıcısı almak istiyorum normal olanlardan (hd değil) şimdi sorun şu dsmart receiverımı LNB out tan 2000HDTV ye bağlayıp yayınların Next 2000 HDTV üzerinden izleyebilirmiyim yani Dsmart receiver şifreleri çözecek ve ben 2000 HDTV üzerinden görüntü izleyecem yani böyle bişey teknik olarak mümkün mü yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
      D-Smart üyesi olduktan sonra size verilecek olan Smart Kartı 2000 HDTV'ye takıp bakabilirsiniz.

Yorum yap

Sayın Tasarım cvp verdiğiniz için çok teşekkür ederim D-smart cardların d-smart cihazları dışında çalışmadığını duymuştum böyle bir problem çıkmaz değilmi ?

Yorum yap

burtekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Sayın Tasarım cvp verdiğiniz için çok teşekkür ederim D-smart cardların d-smart cihazları dışında çalışmadığını duymuştum böyle bir problem çıkmaz değilmi ?
          Bu en son çıkan yazılım ile problem çıkmaz sitede birçok arkadaş kullanıyor ama galiba d-smartında next marka olması lazım tam emin değilim çünkü bazı arkadaşlar farklı markalarda sorun yaşadıklarını yazmış.Selamlar saygılar...

Yorum yap

kartı yakmazmı başka cihazda yandığı söyleniyor...eğer yakmazsa bende alıırım,
            birde kartı takınca HD ler izlenirmi NexT Hd cihazda
            Hiremco TurBo4K

Yorum yap

son yazılımda next 2000 hdtv de dsmart kartı çalışıyor hd kanallarıda izliyorum

Yorum yap

d-smart cihazı goldmaster olanlar denemesin ben denedim ve d-smart kartı bloke oldu bilgilerinize. D-smart kartını takdığım cihaz next 2000 hdtv e-satasız olan

Yorum yap

Benimki next9500 cıs idi bende smart kartı taktım kart bloke oldu kullanmak istiyen arkadaşların dikkatli olmasını öneririm..

Yorum yap

Ben 15 günden beri next 9950 cıs D-Smarttaki kartı Next 2000 HD cihazımda kullanıyorum ve de Hd kanalları izliyorum herhangi bir problem yok...
                    Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

Bende, Next9500xcıs D-samart olan makinamdaki kartımı Next2000cxplus olan cihazıma taktım sorunsuz calısıyor

Yorum yap

dentistsat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Benimki next9500 cıs idi bende smart kartı taktım kart bloke oldu kullanmak istiyen arkadaşların dikkatli olmasını öneririm..

digisis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Bende, Next9500xcıs D-samart olan makinamdaki kartımı Next2000cxplus olan cihazıma taktım sorunsuz calısıyor

Bu konu hala tam acıklıga kavuşamadı şimdi next marka d-smartlarda da versiyon farklılıgımı var yoksa okuyan next 2000 hd lerde mi farklılık var ?

Yorum yap

evet 3 model next marka dsmart var. dsmartın next olması önemli kart aynı fark etmez.bu 3 modelinde kartları hd2000 de sorunsuz çalışıyor.diğer marka dsmartların kartları hd 2000 de izlenmezmiş.kartları bloke olan arkadaşlar var.

Yorum yap

Arkadaşlar,
                            Bu faydalı bilgi paylaşımından sonra bende denedim.
                            Bende Goldmaster D-Smart ve Next 2000 HD receiver var,
                            Next 2000 HD ye en son 12.09.2008 yazılımını yükledim,
                            Goldmaster D-smart NDS kartını next 2000 HD kart yuvasına ters olarak,Chip yukarı gelecek şekilde taktım,anında NDS olarak tanıdı,önce ses geldi,görüntüde 10 saniye sonra geldi,
                            Halen 4 adet Kanal D HD kanallarını problemsiz seyretmekteyim,
                            Arada görüntü takılıyor,ya kendi düzeliyor yada kanal değiştirince düzeliyor,

Yeni Frekans

11970 H 17900 8/9 DVB-S2/QPSK/NDS

KANALD HD ,EUROSPORT HD ,HDTV SMART,DISCOVERY HD

Şunu demek istiyorum; D-smart'ım golmaster olduğu halde kartta atr problemi olmadı,tekrar d-smarta kartı takınca sorunsuz çalıştı,
                            atr silinmesine karşı bir arkadaşın yazdığına göre kartı d-smart uydu alıcısına takınca sorun varsa d-smart cihazınızın elektriğini kesin ve tekrar açın,düzeliyormuş,hemen 100 ytl ödemeyin.
                            Saygılar,

Yorum yap

ender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar,
                              Bu faydalı bilgi paylaşımından sonra bende denedim.
                              Bende Goldmaster D-Smart ve Next 2000 HD receiver var,
                              Next 2000 HD ye en son 12.09.2008 yazılımını yükledim,
                              Goldmaster D-smart NDS kartını next 2000 HD kart yuvasına ters olarak,Chip yukarı gelecek şekilde taktım,anında NDS olarak tanıdı,önce ses geldi,görüntüde 10 saniye sonra geldi,
                              Halen 4 adet Kanal D HD kanallarını problemsiz seyretmekteyim,
                              Arada görüntü takılıyor,ya kendi düzeliyor yada kanal değiştirince düzeliyor,

Yeni Frekans

11970 H 17900 8/9 DVB-S2/QPSK/NDS

KANALD HD ,EUROSPORT HD ,HDTV SMART,DISCOVERY HD

Şunu demek istiyorum; D-smart'ım golmaster olduğu halde kartta atr problemi olmadı,tekrar d-smarta kartı takınca sorunsuz çalıştı,
                              atr silinmesine karşı bir arkadaşın yazdığına göre kartı d-smart uydu alıcısına takınca sorun varsa d-smart cihazınızın elektriğini kesin ve tekrar açın,düzeliyormuş,hemen 100 ytl ödemeyin.
                              Saygılar,
                              arkadaslar bende bugun next2000 e-sata lı aldım d-smart sorunsuz çalışıyor fakat hd kanalları izliyemiyorum acaba neden? arkadasin verdigi transponderdan ise maalesef sinyal gelmiyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X