• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bursalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanki öbiz insan degi,liz bize cevap veren yok
    Arkadaşlar herkes tek tek sorup tek tek cevap almak için beklemesin henüz kimse soru sormamış iken,belkide Bulsatcom paketinin çöktüğünü bile bilmemiş iken bu paketin çöktüğünü ve yeni kéyler belli olunca duyurulacağını farklı bölümlerde söyledik biraz sabredelim..
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Yorum yap

• ok tesekkur allah razı olsun karbon

Yorum yap

• evet bekleriz arkadasim.size i calismalar en yakin zamanda yeni soft bekleriz .size guveniyoruz .hersei icin cok tsk saolasiniz

Yorum yap

• güncel bulsat *******

selamlar kızımla birlikte bulsatcom daki disney channneli seyretmek istedik ancak hem ekurel hem tasarım ustanın son güncel *** dosyalarını yükledim ancak açmadı bulsatlar gittimi yoksa sitedeki son keylerde bulsatcomlar yokmu, diğer bir seçenek ben mi beceremedim yüklemeyi kontrol eden varmı son ****** ile bulsatlar seyredebilen, ilgilenenler için şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• divemaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            selamlar kızımla birlikte bulsatcom daki disney channneli seyretmek istedik ancak hem ekurel hem tasarım ustanın son güncel *** dosyalarını yükledim ancak açmadı bulsatlar gittimi yoksa sitedeki son keylerde bulsatcomlar yokmu, diğer bir seçenek ben mi beceremedim yüklemeyi kontrol eden varmı son ****** ile bulsatlar seyredebilen, ilgilenenler için şimdiden teşekkürler.
            Yeni Kéyler belli olunca dosyalar güncellenecektir.şu an bulsat seyredilemiyor.
            www.next.com.tr

Yorum yap

• teşekkürler

Karbon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Yeni Kéyler belli olunca dosyalar güncellenecektir.şu an bulsat seyredilemiyor.
              Karbon usta kızımla birlikte teşekkür ediyoruz ilgine, hiç değilse açılmadığını oda cevabınla birlikte görmüş oldu ))) ,

pekiiii emu ile disney channeli izleceğimiz bi uydu varmı )
              çok oluyorum galiba )

Yorum yap

• divemaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Karbon usta kızımla birlikte teşekkür ediyoruz ilgine, hiç değilse açılmadığını oda cevabınla birlikte görmüş oldu ))) ,

pekiiii emu ile disney channeli izleceğimiz bi uydu varmı )
                çok oluyorum galiba )
                Maalesef Emu ile bu kanalı izleyebileceğiniz başka uydu yok,yeni şifreyi bekleyeceksiniz.
                www.next.com.tr

Yorum yap

• Bulsat new **** 26.09.2010

Hellas 39 ° E **** Bulsatcom active

FOR ALL Emus (26/09/2010)

*** in use 03 or 06 depend of the Emus

Fausto Bulsat Format
                  0604:000000:03:02: [7289EBD37D71F108C6D4EA3DC8E34E 53]; Bulsat (39 ° E)

I 7289EBD37D71F108C6D4EA3DC8E34E 060 400 06 53; Bulsat (39 ° E)

Yorum yap

• hayırlı olsun
                    ok
                    çalışmakta

Yorum yap

• Canal Digitaal Nederland paketi kéyi çökmüştür.
                      www.next.com.tr

Yorum yap

• arkadaşlar yazılım atmak için elimde hl340 usb to rs232 kablosu var fakat windows7 64bit olan driver elimde yok bunu nasıl bulabilirim ?

Yorum yap

• bosisler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          arkadaşlar yazılım atmak için elimde hl340 usb to rs232 kablosu var fakat windows7 64bit olan driver elimde yok bunu nasıl bulabilirim ?
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...611#post449611

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=54338
                          www.next.com.tr

Yorum yap

• KARBON teşekkürler ilgine teşekkürler fakat hiç birisi uymadı bendeki kablo yeşil renkte ve üzerinde sadece hl340 yazıyo işletim sistemim ise windows7 64bit ilgilenebilirsen sevirinim acemi olmak zor işte

Yorum yap

• Teşekürler

Yorum yap

• bosisler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                KARBON teşekkürler ilgine teşekkürler fakat hiç birisi uymadı bendeki kablo yeşil renkte ve üzerinde sadece hl340 yazıyo işletim sistemim ise windows7 64bit ilgilenebilirsen sevirinim acemi olmak zor işte
                                sanırım bu konuda yardımcı olamıyacaksınız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X