• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 5000-5500-6500-7500- Uydudan Key Data ve Yazılım Güncelleme Resimli Anlatımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

merci frere pour le partage

Yorum yap

freehot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      EKUREL usta, uydu cihazımı aldığımda hotbirdteki şifreli kanalları izleyebiliyordum. sonra şifreler gitti uzu bi süre. bende sirusa geçtim.servisim sayesinde. hotbird izlemiyorum ama servisimin dediğine göre multi ler izleniyormuş.fakat bende şuan onları izlemek için ekstra bir para vermeye gerek görmedim. slot takılı değil msj almama rağmen servis şifreleri yüklüyordu. ve bende izliyordum.şimdi ise her türlü imkan var fakat bi de helva yapmayı öğrenirsek sayenizde minnettar olacağım. amacım sadece fox tv deki şifreli maçları izlemek.
      yazılım mı key mi her neyse onu cihaza atmama yardımcı olursanız memnun olurum. cihazım next ye 7500 ci. servisimden öğrendim nebutvden yapacaksın dedi. bende ordaki form bölünden buraya ulaştım.sanırım onlarda yazılımı veya keyleri burdan yüklüyor.
      yardımlarınız için teşekkürler.....

arkadasım verdigim linkteki yeni yazılımı at istedigin kanalları izle http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=34232
      İnsan iyi yaşasa da ölür ve başkası doğar. Ve en son doğan, bu sütunu incelerken, onu dikeni hatırlasın."
      Omurtag Han (?-831)

Yorum yap

saribaba verdiğin linkteki kendi cihazıma uygun olanı keymaker ile değil dnupman ile yükledim ama gene izleyemedim. yükleme sonrasında yapılacak işlem var mı bilmiyorum ama izleyemedim maçları.
        teşekkürler yardım etmeye çalıştığın için....

Yorum yap

tşk.ederim...
          Not: Üyelik gerektiren forum linki eklediğiniz için imzanız kaldırılmıştır. {Tasarım}

Yorum yap

slm arkadaşlar
            birinizde buraya yazmamışsınız. Ben doğruluğunu tam bilmediğimden yazamıyorum. uydudan güncellemeler yok kaldırıldı (sadece Next için)diye. Çünkü çok zaman güncelleme ye kalktım güncellemedi. Bende inten kablo yardımı ile güncelledim.
            Lütfen ya konuyu silin yada baştarafa bir yere uydudan güncellemeler iptal oldu diye yazın. Acemiler benim gibi boşuna uğraşmasın.
            Şimdiden teşekkür.

Yorum yap

emeğine sağlık teşekkürler

Yorum yap

EmeĞİnİze TesekkÜrler.
                Denedİm Oldu.
                8 Saat Hicbirsey Seyredemedik. Cok Uzun Suruyormus. Bende Yarida Kesmeye De Korktum. Kisaca Bu Yontemi Tavsiye Etmiyorum. Selamlar...

Yorum yap

üstad benim 5000 cı mpa var cihaza güncelleme yapabiliyormoyum bir yardım lütfen

Yorum yap

sanırım güncelleme kalktı..
                    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

bu uydudan güncelleme bence tırıvırı ben 2 yıldır 7500 kullanıyorum güncellemeleri her hafta kontrol ediyorum bir halta yaramıyor. indireceksin burdan yazılımı atacaksın rs232 ile keyfine bakacaksın

Yorum yap

50 defa söylendii su an icin yeni yazılım lar uydudan guncellenmiyo diye ben yine belirteyim
                        İnsan iyi yaşasa da ölür ve başkası doğar. Ve en son doğan, bu sütunu incelerken, onu dikeni hatırlasın."
                        Omurtag Han (?-831)

Yorum yap

kesinlikle yazılım yapmıyor bilginize günceledim diyen yazın buraya.arkadaslar

Yorum yap

Bu Konuyu Neden AÇiyorsunuzkİ Sankİ GÜncellİyor

Bu Konuyu Neden AÇiyorsunuzkİ Sankİ GÜncellİyor Forumdakİ ArkdaŞlari YalniŞ YÖnlendİrmeyİn En Son Ne Zaman Denedİnkİ Uydudan GÜncellemeyİ DemİŞ OlduĞun Serİler Yapmiyor Uydudan GÜncelleme Next De Yok Eskİdendİ 1-2 Defa Hotbİrd De VerİlmİŞtİ GÜncellemeler Artik 2 Seneden Berİ Bo Konuyu Bİr Daha GÜndeme Gİtİrmeyİn ArkdaŞlar

Yorum yap

next nextar

yanı avrupa kupası maclarını seyredemiyeceyız mı dıyorsunuz yınede 2000 cplus yazılımı varsa siteye yazın

Yorum yap

çok emek vermişsin arkadaşım.çok teşekkürler emeğine sağlık...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X