• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

FTP Bağlanma

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• FTP Bağlanma

Arkadaşlar Ftp üzerinden FlashFXP ile bağllanıyorum. WETEK PLAY 2 android kısmına esdosya uygulamasını kuruyorum. esdosya ile cihazda tüm dosyaları görüyorum. fakat bilgisayardan flashfxp ile bağlandığımda tüm dosyaları göremiyorum. mesela usbye hdd taktım. bunu göremiyorum. ne yapmam lazım. teşekkürler.
    WETEK PLAY 2

memoli55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ftp üzerinden FlashFXP ile bağllanıyorum. WETEK PLAY 2 android kısmına esdosya uygulamasını kuruyorum. esdosya ile cihazda tüm dosyaları görüyorum. fakat bilgisayardan flashfxp ile bağlandığımda tüm dosyaları göremiyorum. mesela usbye hdd taktım. bunu göremiyorum. ne yapmam lazım. teşekkürler.
    Es dosya ile cihaza bağlan bağlandıktan sonra es dosyadaki değerleri IP no ID no FlashFXP ile eşleştir kesin olur es dosyadaki bağlantı değerlerini FlashFXP ye yazacaksın http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72636 buradaki gibi uygulaman lazım

saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

[Dikey WeTek Droid] - FTP Server Bağlantısı

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=72636 bu linkteki rehberi
      okumanızı tavsiye ediyorum.

saygılar
      Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.

Yorum yap

bülent bey hocam ilginize çok teşekkür ederim. Ftp Server programını wetek2 ye kurdum. flasfxp ile bağlanıyorum. aşağıdaki şekilde görüntü geliyor. halihazırda şu an hdd takılı görmüyor. aynı zamanda usb yi görmediğinden apk falan yükleyemiyorum. sorunum o hocam. saygılar
        https://hizliresim.com/Q7WgDv

bu arada cihazda marshmollow yüklü( 6.0.1)
        WETEK PLAY 2

Yorum yap

bülent bey hocam ilginize çok teşekkür ederim. Ftp Server programını wetek2 ye kurdum. flasfxp ile bağlanıyorum. aşağıdaki şekilde görüntü geliyor. halihazırda şu an hdd takılı görmüyor. aynı zamanda usb yi görmediğinden apk falan yükleyemiyorum. sorunum o hocam. saygılar
          https://hizliresim.com/Q7WgDv

bu arada cihazda marshmollow yüklü( 6.0.1)
          HDD niz hazır HDDmi yoksa hdd kutusu alıp çıkma hdd ile kendinizmi montelediniz
          birde hdd yi medya oynatıcısıyla kontrol edin apk yüklemek için
          ayarlardan harici apk yüklemeyi açman gerekir o ayar kapalıysa apk yüklenmez
          resme baktım bağlanmışsınız çok güzel o ayarı modem arayüzünden
          IP nosunu sabitleyin ve bir yere not alın cihaz kapandığı zaman
          tekrar açtığınızda aynı şekilde bağlanmaya devam edersiniz

saygılar

Yorum yap

USB HDD den bağlanıyorum. ama bilgisayardan hdd yi göremiyorum hdd yi. flashfxp ve filezilla ilede denedim. yani sanırım root yetkisi almıyor.
            WETEK PLAY 2

Yorum yap

USB HDD den bağlanıyorum. ama bilgisayardan hdd yi göremiyorum hdd yi. flashfxp ve filezilla ilede denedim. yani sanırım root yetkisi almıyor.
              istediğiniz dosyaya veya medyaya ulaşabiliyorsanız sorun yok demektir
              root olayını ömermiyorum

saygılar

Yorum yap

kısaca hocam usb ye bir apk yükledim. bunu kurmak istiyorum. nasıl bir yol izlemeliyim. teşekkür ederim. çünkü usb yi görmüyor. bu durum marshmelowdan dan önce yoktu. marshmelowda yaşıyorum bu sorunu.
                WETEK PLAY 2

Yorum yap

APK çok mu büyük ki USB'den kurmaya çalışıyorsun abi, oradaki her hangi bir klasöre atıp kurabilirsin.

Sevgiler...

Yorum yap

sistem ayarlarına girip uygulamalar bölümünden bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemeye izin vermelisin kapalı ise açık yapacaksın

saygılar

Yorum yap

yok ozgur hocam sadece flashfxp de neden usb yi göremiyorum diye merak ettim. tabiiki başka klasörden kurabiliyorum. bülent beye ve size çok teşekkür eder, saygılar sunarım.
                      WETEK PLAY 2

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X