• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

19500 de signal sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 19500 de signal sorunu

arkadaslar merhaba . benim 19500 de azerbijan kanalarinda hic signal yok . butun kanalar geliyor . amma sadece azerbijan dan 2 kanal var . 12618 H ve 12577 H . 10955 H , 10968 H , 11047 V frekanslarda signal gelmiyor . ne yapmam lazim ? bir yorum varmi ?

saeed6668 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba . benim 19500 de azerbijan kanalarinda hic signal yok . butun kanalar geliyor . amma sadece azerbijan dan 2 kanal var . 12618 H ve 12577 H . 10955 H , 10968 H , 11047 V frekanslarda signal gelmiyor . ne yapmam lazim ? bir yorum varmi ?
    Fabrika ayarına dön bi daha arat.

Yorum yap

sen duaet öbür kanallar var 19500 için normal durum
      :iyyy::trts::trts:MURATUSTA:toplu:YENİDEN SİZLERLE

Yorum yap

muratpaşa kardeş sende bu 19500 den umudunu kesmiş gibisin geçen bi yazı yazdım yazılımlar nerde kaldı diye site yöneticisi konuyu hemen kapatmış.galiba bu yeni çıkan 19500 de sonu geldi herhalde.son gelişmeler nedir hiç bilgi yok

Yorum yap

yok bugün yarın hep aynı şeyler birini bulsamda satsam nexten böyle bi ürün beklemezdim

Yorum yap

dogrusun istersen gidigce cogaliyor signalsiz kanallar . star paket de giddi .

Yorum yap

lbn degiş veya dayzek sıkıntılıdır

Yorum yap

arkadaşlar bendede next süperior var 2.24 yazılımı yüklü astradaki donmalardan artık sıkıntı geldi.atrı son zamanlardada her şey tam bağlı olduğu halde hd kanalları gezince siyal yok uyarısı geliyor ekran siyah oluyor arka anahtardan kapatıp açınca düzeliyor kısa süre sonra aynı sorun.yaav ustalar bu işe bir el atsa artık.kimseden ses yok yazılım gelecekmi gelmiyecekmi ona göre başımızın çaresine bakalım. yanlış anlaşılmasın sitem etmiyorum ama bu cihazdaki hataların giderilmesini istemekte biz kullanıcıların hakkı sanırım.herkeze hayırlı günler kolay gelsin

Yorum yap

marmara59 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  arkadaşlar bendede next süperior var 2.24 yazılımı yüklü astradaki donmalardan artık sıkıntı geldi.atrı son zamanlardada her şey tam bağlı olduğu halde hd kanalları gezince siyal yok uyarısı geliyor ekran siyah oluyor arka anahtardan kapatıp açınca düzeliyor kısa süre sonra aynı sorun.yaav ustalar bu işe bir el atsa artık.kimseden ses yok yazılım gelecekmi gelmiyecekmi ona göre başımızın çaresine bakalım. yanlış anlaşılmasın sitem etmiyorum ama bu cihazdaki hataların giderilmesini istemekte biz kullanıcıların hakkı sanırım.herkeze hayırlı günler kolay gelsin
                  hocam herşeyin hayırlısı bugün yarın düzelecek

Yorum yap

muratpaşa kardeş teşekkürler morel verdin.sende forumu iyi takip ediyon.saygılar

Yorum yap

arkadaslar ben ne yapiyim ? turksta da sadece 11804 signal veriyor . butun kanalar giddi . astra 23.5 da oyle . ya nedel oluyor bu ? fabrika ayarlarinada dondum . sasirdim vallahi

Yorum yap

2,29 yükle sıfırırla düzelir

Yorum yap

arkadaşlar şu 22Khz seçenegi nedir ? benim signal sorunum şu . OFF olan zaman baazi kanalar geliyor . ON olan zaman bazileri geliyor . auto olan zaman baazen geliyor bazen gelmiyor . ne yapmaliyim şununla ? hala butun uydularda signal sorunu yaşiyorum . her uyduda 50% oraninda kanal geliyor . şaşirdim vallahi . 2.29 yukledim fabrikaya dondum amma hala problem var . ne yapmaliyim ?

Yorum yap

astra 19.2 de orf 'ler next2000 xcpulusta %96 olan sinyaller next19500 süperior da sinyal yok ikazı geliyor.(aynı kablo aynı çanak120lik yer izmit)ve bazı kanalları hiç göstermiyor.bu durumu hiç beğenmedim 2 ay oldu 19500 ü alalı.kör tarama fabrika ayarlarına döndüm.son yazılım yüklü.13.08.2011.diğer astra 19.2 deki alınan kanallar da da % 50 lere düşüş var.kablom çok kaliteli.nasıl daha kaliteli yayın alabilirim.
                            yorumlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkürler.
                            ORIJIN
                            :muckk:

TÜRKSAT-ASTRA-HOTBİRD-HELLASAT-SİRÜS
                            :zipla:

SS2 TV KARTI NEXT 19500 SUPERİOR + ve NEXT 2000 XCI PLUS
                            :bravo:
                            YORUMSUZ KONU ÖKSÜZ ÇOCUK GİBİDİR...
                            Biz kimsenin düşmanı değiliz.
                            Yalnız insanlığın düşmanı olanların düşmanıyız.
                            M.Kemal ATATÜRK

Yorum yap

arkadaşim ben LNB degiştirtim . bide 2.99 yukledim ve fabrikaya dondum . yeniden tarattim kanallari . şimdi butun kanllar var . bir de kanal tarama bolumunde şu 22Khz var . signal onunla gidip geliyor . hep onu Auto halinde tut . başarilar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X