• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yukarıda inf serisini göremedim??

Yorum yap

• Plus Super Plus Softcam Sirali Keylerden

(dw) Redlightlar off
      (dw) Mctler off
      (dw) Sexviewler off
      (dw) Freextv off
      (dw) Freextv2 off
      (dw) XPLUSTV off
      (via) srg ok
      (via) aes ok
      (via) xxl ok
      (via) space prıvate ok
      (n2) Premier off
      (n2) d+ of
      (saca) rai 1,2,3 ok
      Cryptoworks ok
      all bis ok

AeS keylerler sıralıdır

Next PLUS VE SUPER PLUS EmuKeys 221006

DENENMİŞTİR

Yorum yap

• 2000 inf için yokmu??

Yorum yap

• Teşekkürler.Selamlar...

Yorum yap

• İyi Geceler;
            20 ve 21.10.2006 (açık halleri 36-37 KB)tarihinde verdiğiniz softcamları
            uydu alıcıya STB ile yollayınca hiç bir kanal açılmıyor. Yükleme esnasında hiç bir problem olmuyor.
            Bir öncekini yükleyince (açık hali 33 KB 20.10.2006 14:22) kanallar geri geliyor. Alıcım 2000 CX Super plus
            hafıza yetersizliği olduğunu sanmıyorum (4MB+32MB).
            Program versiyonu NREC 119.03 06/22/06 SB1-A TKOC1N0 adck 11/25/05 B001I-B001-I 01.06
            yeni bir program çıkmıştı ancak toplu taşıma dışında bir özelliği yok diye algıladım. Yeni softcamların çalışmama nedeni ne olabilir? Tüm yardımlar için çok teşekkürler.
            Herkese İYİ BAYRAMLAR.
            İlgi ve Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

• arkadaşlar yeni sayılırım biraz bişeyler öğrendim forumlardan cihazım next 9000 ci 201006softcam dosyanızı indirdim multiler ve xxl açıldı ancak sadece 1 kac saat izleyebildim ve hala son keyler yok yani beklediim 22-231006softcam.. sanırım keyfly programını kullanarak rs kablosuyla constandları yukluyoruz ancak indirilen bazı dosyalarda keyfly+softcam haricinde bir dosya daha var örneğin nebutv.kfy 1) hangi sırayla yükleme yapmam lazım 2) keyfly programı acıkken softcam e tıkladıımda program hata verip kapatıyor bu sorun nası giderilebilir?
              bu konularda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.umarım konu yanlıs yere yazılmamıstır.Saygılarımla

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                +
                sistem bilgisi 1973 yaptınız mı
                yaptim hocam ama malesef yine acmadi
                Ayrica Ramazan Bayraminiz Mübarek olsun

sygilar

Yorum yap

• aynısını bende denedim bemdede açılmadı

Yorum yap

• uzman ustaya

uzman usta yavvv, vermiş oldugun multiler için 22-24.10.2006 keyleri (fmb için) dün gündüz bir problem olmadan açtı ancak bugün ve dün gece vermiş oldugun keyleri yüklememe rağmen açmıyor problem nedir acaba. Şu andaki aktif 2500 dpci plus fmb için aes keylerin oldugu softcamı bilen varmı acaba bende yayınlanan keylerle şu anda açmıyor.

Yorum yap

• N 4101 08 7513D2FB5E2859F76FD17715CAC6D725 ; Digital+
                      N 4101 09 7513D2FB5E2859F76FD17715CAC6D725 ; Digital+

Yorum yap

• teşekürler iyi bayramlar...

Yorum yap

• arkadaşlar keyler sorun veriyorsa x ve süper serisi bunu denesin

Next PLUS VE SUPER PLUS EmuKeys 231006

Yorum yap

• uzm@n arkadaşım en son verdigin keyleri 2500 dpci plus fmb içinde yükleyebiliyormuyuz acaba ??

Yorum yap

• Selam (next 1mb ınf ve fmb serileri için eski yazılıma dönerek absat ve tps autoroll) bende 2500 dpci plus var hangi eski yazilimi atmam lazim ?

Yorum yap

• yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
                                superplus ta kumandadan keyleri bu şekilde girmem doğrumudur?

41 01 08: 75 13 d2 fb 5e 28 59 f7
                                41 01 18: 6f d1 77 15 ca c6 d7 25

var olan keyleri değiştirmekmi? yoksa key eklemekmi gerekiyor?
                                :tr:
                                Next YE 2000 SUPER HDTV--Next YE 2000CIS SUPER PLUS
                                PANASONIC 50" FULL HD

TURKSAT 1C-HOTBIRD-HISPASAT-ASTRA- EUTELSAT W3- EUTELSAT W2- THOR - HELLASSAT
                                :tr:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X