• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Machina 3D Süper COMBO Serisi (V.2.190) 16.10.2015 Tarihli Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Machina 3D Süper COMBO Serisi (V.2.190) 16.10.2015 Tarihli Yazılımı

Next Machina 3D Süper COMBO Serisi (V.2.190) 16.10.2015 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları :

Kod:
    - Dailmotion Güncellendi.
    - YouTube Channel güncellendi.
    - 3G Kütüphanesi Güncellendi.
    - WİFİ Kütüphanesi Güncellendi.
    - Kart Kütüphanesi Güncellendi.
    - VOD Bölümünde Auto Buffer Eklendi.(Daha Az Kopma İçin)
    - Altyapıdaki IPTV Kütüphanesi Yenilendi.
    - Tavşanlar (+18) Video Bağlantı Sorunları Düzeltildi.
    - Tavşan 4 Numarada Bölge Seçimi Kapalı Olursa Türkçe Kategorisi OK.Diğerlerinde Bölge 1 Seçili Olsun.
    - Ana yazılım değildir, ara test yazılımıdır.
    @doktor'a Teşekkürler.

İNDİR
    İNDİR(Alternatif)
    [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
    www.next.com.tr

Elinize sağlık.
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

mach1 ustamın dikkatineustam senide rahatsız ediyorum hangi uydu alıcısını alayım desem 3d yi önerecsin ama yayınlar değişiyor 3 d full hd derken şimdide 4k çıktı yeni uydu almak için beklemeliyimmi yoksa önereceği alayımmı teşekkür ederim

Yorum yap

uyducu2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        mach1 ustamın dikkatineustam senide rahatsız ediyorum hangi uydu alıcısını alayım desem 3d yi önerecsin ama yayınlar değişiyor 3 d full hd derken şimdide 4k çıktı yeni uydu almak için beklemeliyimmi yoksa önereceği alayımmı teşekkür ederim
        Eğer 4-K uydu alıcısı alacaksanız boşuna NEXT ten beklemeyin çünkü ÜSTAT çıkarmayacaklarını yazdı...
        MACHİNA - 3-D
        8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
        PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
        TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dont delete channel radio
          -105.5°-100.5°-95°-90°-85°-83°-78°-75°-72°--70°-68°-66°-65°-64°-62°-60°-58°-57°-56.°-55.°-54°-53°-52°-50°-48°-47.5° -46°-45° 42°-39°-36°-33°-31°-30°-28.2°-26°-25.5°-21.6°-23.5° -19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°- 3.1°

UYDULAR BATI- 1°-4°-7°-11°-12.5°-15.5°-18-20.°-22.°-24°-30°-

Yorum yap

To delete the radio channels needed to do first :
            1.Menu OK .
            2.Tv device compliance settings are OK .
            3.Radyo background: Still image Arrow .
            4.Radio DELETE ...
            MACHİNA - 3-D
            8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
            TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

dijitalci ustama teşekkürler

Yorum yap

uyducu slm 4k machinada bir model çalışması yok çünkü malum ticaret yapılıyor talep yoksa ona göre çalışmada yapılmaz 4k alacak yada bu kadar pahalı cihazlara talep çok az sayıda kalacağı için normal olarak kimse yatırım yapmaz ve zaman harcamaz machina serisinden minix için çalışma var neden çünkü herkes ucuz basit iptv cccam free srverlı cihaz arıyor kimsenin 3d 4k 8k umrunda değil bu tarz gurup çok nadir çok az sayıda olduğuı için ona öncelik verilmemeside normaldir ilerde belki kim bilir ..
                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşlar ilk defa uydu kullanıyorum.Machina 3d süper combo v2.190. konu hakkkında bilgim yok.Tavşanlar internet video portalının olduğu menüye nasıl ekleniyor.bende sadece vod,youtube, dailymotion,tagesschau ve wimp video var.
                  Hiçbir şifreli kanalı izlyemeiyorum.Next'idım;" Herşey cihazınızda yüklü dediler" kablolu olarak İnternete bağlıyım.Freee server açık.Ne yapmam lazım?

Yorum yap

sarkuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar ilk defa uydu kullanıyorum.Machina 3d süper combo v2.190. konu hakkkında bilgim yok.Tavşanlar internet video portalının olduğu menüye nasıl ekleniyor.bende sadece vod,youtube, dailymotion,tagesschau ve wimp video var.
                    Hiçbir şifreli kanalı izlyemeiyorum.Next'idım;" Herşey cihazınızda yüklü dediler" kablolu olarak İnternete bağlıyım.Freee server açık.Ne yapmam lazım?
                    Arkadaşım öncelikle selamlar cihazınızı güle güle kullanmanızı dilerim. Sorularınıza madde madde cevap vermek isterim..
                    1.Tavşanlar MEDİA-PORTAL a şu şekilde eklenmektedir: MEDİAPORTAL a girin kumandanın üzerindeki KIRMIZI tuşa basın ŞİFRE soran bölüme sıra ile 1-2-3-4 tuşlayın TAVŞANLAR aynen o bölüme gelecektir.( Kaybetmek istenildiğindede aynı yol izlenecektir.)
                    2.FreeShare olayına gelince o bölüm YABANCI uydulardaki ŞİFRELİ kanalları izlenmesine yarar.Yalnız o yayınlarıda izleyebilmek için o uydulara bakan çanak olması gerekmektedir.( Mesela HOTBİRD .)
                    MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Tsk ederim dijitalci arkadaşım. Oturduğum yerde merkezi sistem uydu var. Hotbird,eutelsat ve türksat ayarlı.kanalları tarattım ama hotbirt ve eutelsattaki kanallar şifreli,nat geo wild discovrey gibi kanalları izleyemiyorum.Yani hiçbir kanal açık değil.

Yorum yap

sarkuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Tsk ederim dijitalci arkadaşım. Oturduğum yerde merkezi sistem uydu var. Hotbird,eutelsat ve türksat ayarlı.kanalları tarattım ama hotbirt ve eutelsattaki kanallar şifreli,nat geo wild discovrey gibi kanalları izleyemiyorum.Yani hiçbir kanal açık değil.
                        Öncelikle belirtmek isterimki belgesel kanallarından kastınız DT kanalları ise maalesef artık illegal olarak İZLENEMİYORLAR...Fakat HOTBİRD uydusundan yayın yapan 4 adet türkçe dil destekli olan kanal açık olup izlenebilmektedir.( 12692 Frekans 27500 Symbol H Polarite.ANIMAUX + TREK + CHASSE PECHE + SCİENSE-VİE ) Ayrıca yine HOTBİRD de yabancı dille yayın yapan belgesellerin bir çoğuda açıktır...Eğerki siz hala hiç bir şifreli kanalı izleyemiyorum diyorsanız o halde nette bir sıkıntı olabilir.Belkide FreeShare kısmı kapalı bile olabilir.
                        MACHİNA - 3-D

Yorum yap

Hotbirdde free açan dolu kanal var ya internetinde sorun vardır yada fshare kapalıdır burdaki gibi aç hotbird çalışır
                          http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=66606
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X