• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 5000 yazılımı botech 9000'e uyar mı?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 5000 yazılımı botech 9000'e uyar mı?

eski botech 9000cı ya next 5000 cı yazılımı uyar mı?
    bilgisi olan ?

selam
    bilmiyorum ,ama keskem baska markanin birinin uyan bir yazilimini bulsak ve su botechin vurdum duymazligindan kurtulsak guzel olacak ama uyan bir yazilim
    bilinen yok gibi .
    sik sik forumlerde bu botech markalarinin klonlari varmi diye sordum ama hic bir taraftan dogru durust cevap alamadim.
    saygilarimla
    taplin 8100 fta +botech9000fta+coship2300+worldsat 9100ng4

Yorum yap

eurosatbase'de 24 mayıs tarihli artık yazılımlar var.

Yorum yap

[QUOTE=kandil74;209621]selam
        bilmiyorum ,ama keskem baska markanin birinin uyan bir yazilimini bulsak ve su botechin vurdum duymazligindan kurtulsak guzel olacak ama uyan bir yazilim
        bilinen yok gibi .
        sik sik forumlerde bu botech markalarinin klonlari varmi diye sordum ama hic bir taraftan dogru durust cevap alamadim.
        saygilarimla[/QUOTE-----
        ------------------------kandil 74 de cevap
        vurdum duymazlık ne demek siz ne aradıgınızı bilmezseniz size kim yardımcı alurki bakın botech cihazların yazılım tarihlerine en çok yazılım çıkaran firma müsait oldugunuz zamanlar buraya bi bakın http://www.eurosatbase.com/index.php?page=download
        ve ondan sonra eleştirin
        :tr:

Yorum yap

next ve botech türkiyede yazılım desteği en çok olan markalar kanımca.
          elbetteki daha iyi ve hızlı olabilirler. buna da şükür!

Yorum yap

24 mayıs tarihli yazılımları atıpta tps seyredebilen yok ama maalesef!!!çok hızlı çıkartıyor ama çalışmıyor...

vurdum duymazlık ne demek siz ne aradıgınızı bilmezseniz size kim yardımcı alurki bakın botech cihazların yazılım tarihlerine en çok yazılım çıkaran firma müsait oldugunuz zamanlar buraya bi bakın http://www.eurosatbase.com/index.php?page=download
            ve ondan sonra eleştirin[/QUOTE]

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X