• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Müjde!!! Süper Plusta CCCam kullanımı burada.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Truman share engeli

Truman share Next 2000 dpcı süper plusta gayet güzel çalışıyor.
    Ancak
    Truman share bilgisyarıma açtığımda
    Flycccam messace diye bir sayfa çılıyor ve ' v0.2 final is publish, please visit http://417136.119.hostcn.cn download.
    this is trial version, will stop in 10-30 minutes,if you want to buy please visit http://417136.119.hostcn.cn/flycccam/buy.html 'diyor
    Bu durumda Truman share 10 ila 30 dakika arasında kapanacaktır.Fakat ilgili adreslerden bu dosyayı satın almanız gerekmekte diyor.
    truman share dosyası geçici olarak çalışmakta olup 30 dakika sonra ccam adresleri ( N ) oluyor
    Bu durumda sayın ustalar bu engellemeyi kaldırabilirlermi?
    Saygılar

Yorum yap

alp_21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Truman share Next 2000 dpcı süper plusta gayet güzel çalışıyor.
      Ancak
      Truman share bilgisyarıma açtığımda
      Flycccam messace diye bir sayfa çılıyor ve ' v0.2 final is publish, please visit http://417136.119.hostcn.cn download.
      this is trial version, will stop in 10-30 minutes,if you want to buy please visit http://417136.119.hostcn.cn/flycccam/buy.html 'diyor
      Bu durumda Truman share 10 ila 30 dakika arasında kapanacaktır.Fakat ilgili adreslerden bu dosyayı satın almanız gerekmekte diyor.
      truman share dosyası geçici olarak çalışmakta olup 30 dakika sonra ccam adresleri ( N ) oluyor
      Bu durumda sayın ustalar bu engellemeyi kaldırabilirlermi?
      Saygılar
      Truman değilde flycccam dosyası trial sürümüdür,flycccam programı çalıştıktan 10-30 dak. arasında kapanır trial olduğundan onun çözümü şuan için sadece programı satın almak gerekir fakat şuan için flycccam programını almak için hem çok erken hemde güvenirliği daha tam belli değil,Yakın zaman içinde bir netliği kavuşması umudu ile
      Next Machina 3D Super Combo, Next8000xcam plus ve next 2000 cx net

Yorum yap

slm arkadaslar
        bende server var ve dreamboxdan bakabiliyorum,bu cccam calismasi icin dreambox internete bagli,benim 2000 cx super plus nasil internete bagliyacagim?????????????
        yoksa internetsiz mi kanalari aciyor?????

Yorum yap

slm arkadaslar
          benim dreambox ve serverim var ve cogu kanalara bakabiliyorum,diger odada 2000 cx super plus var,benim bildigim kadar kutu internete bagli olmasi lazim,bu 2000 nasil internete bagliyacagim???????????????

Yorum yap

antepligim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            slm arkadaslar
            benim dreambox ve serverim var ve cogu kanalara bakabiliyorum,diger odada 2000 cx super plus var,benim bildigim kadar kutu internete bagli olmasi lazim,bu 2000 nasil internete bagliyacagim???????????????
            RS232 kablo ile Bilgisayara bağladıktan sonra Trumanshare'yi bilgisayara kurun ve izleyin....Tabi her kurulum ve bağlantıların nasıl yapıldığını bilerek ve okuyarak yapacaksınız.....

Yorum yap

antepligim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm arkadaslar
              dostum 10mt lik rs kablo alıcan veya yaptıracaksınız antenciler yapıyor
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

cccam 2000 süper plusta randımansız çalışıyor dreambox daki gibi çalışmıyor nerde yanlış yapıyorum kanallar çok zor açılıyor açılanda donuyor

Yorum yap

CAS menüsünü bulamadım Com portu nasıl açacağım. Sistem ayarlarında tercihler yok. Kişisel tercihler var oradada Com port seçeneği yok

Yorum yap

emu kapalıymış açtım oldu arkadaşlar çalışıyor. teşekkürler

Yorum yap

arkadaşım bununla ne yapabiliriz şifreli kanalları açabilirmiyiz
                      Ms ©еблн:cuara:

Yorum yap

program çalışıyor ancak benım free serverden mı yoksa cihazdanmı bir kanal açılıyor örneğin jcs sport 30 saniye şifresiz sonra 1 dakka şifreye giriyor sonra yine açılıyor böyle aralıklarla devam ediyor yani bir süreklilik yok bunun sebebi nedir yoksa free server olduğu içinmi..
                        Ms ©еблн:cuara:

Yorum yap

expert24 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          program çalışıyor ancak benım free serverden mı yoksa cihazdanmı bir kanal açılıyor örneğin jcs sport 30 saniye şifresiz sonra 1 dakka şifreye giriyor sonra yine açılıyor böyle aralıklarla devam ediyor yani bir süreklilik yok bunun sebebi nedir yoksa free server olduğu içinmi..
                          Bendede free server var ama 30 dk seyrediyorum sonra yeniden start yapıyorum....

Yorum yap

arkadaşlar ( FLYCCCAMv0.3+beta1+Register ) olarak bir sitede var ama reklam olur diye buraya yazamadım taratırsanız bulursunuz kapanma yok üstelik programın içindekinin yeni versiyonu

Yorum yap

mydonese Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar ( FLYCCCAMv0.3+beta1+Register ) olarak bir sitede var ama reklam olur diye buraya yazamadım taratırsanız bulursunuz kapanma yok üstelik programın içindekinin yeni versiyonu
                              Programı indirdim ama maalesef bizim cihazlarla çalışmıyor ama eğer sizde paylaşım yaptıysa lütfen bizimle paylaşın bu programı....

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Programı indirdim ama maalesef bizim cihazlarla çalışmıyor ama eğer sizde paylaşım yaptıysa lütfen bizimle paylaşın bu programı....
                                ilk mesajdaki TrumanShare_1.0.19 içindeki flycccam dosyasıyla değiştirirsen çalışıyor ve 10 dk ile 30 dk arasında resetlenecektir satın alın diye bir mesaj çımıyor indirdiğim yeri size mesaj atarım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X