• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 18Aralık2008 yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

emege saygi tesekkürler

Yorum yap

:yess::yazılım ve bilgi paylaşım desteği veren tüm usta ve next ailelerine teşekkür ediyorum.ellerinize sağlık. vallaaa bu next beni etti mest:yess:

Yorum yap

üstadlarıma teşekkürler..güvenimizi boşa çıkartmadınız inanın hepinize gönülden borçluyuz..saygılar..
        • Next, Next..her zaman Next..
        • Samsung LE-40F86BD *Samsung HT-TXQ120 *Next 2000HD Super(eSata) *WD 500 GB MyBooks(eSata/USB)
        • ASUS VENTO7700 *INTEL8400CPU (3.0GHz) *2xOCZ REAPER 2GB DDR2 800MHZ (DualKit) *Gigabyte GA-EX38-DS4 *MSI NVIDIA Ultra-Quiet 8800GT-ZILENT 512MB *DDR3 PCI-E Dx10 *2xSeagate 250GB 16MB ST3250410AS 3AAC *HP W2207H 22" HDMI LCD * 2xAsus DRW-1814BLT Sata *Logitech S510 Kablosuz Set

Yorum yap

teşekkürler hocam ellerinize sağlık

Yorum yap

arkadaşlar yeni yazılımı yükledim.Bütün uydu yayınlarını buldu fakat thor'u çözmedi bunun nedeni nedir ve disk dediğiniz ne bunlara yanıt verirseniz sevinirim.

Yorum yap

zekidamla Nickli Üyeden Alıntı
              arkadaşlar yeni yazılımı yükledim.Bütün uydu yayınlarını buldu fakat thor'u çözmedi bunun nedeni nedir ve disk dediğiniz ne bunlara yanıt verirseniz sevinirim.
              ya emu yükle yada kanal üzerinde bekle au yapar

Yorum yap

üzerinde bekledim açmıyor yeni yazılımda emu yokmu yoksa nereden bulabilirim

Yorum yap

zekidamla Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  üzerinde bekledim açmıyor yeni yazılımda emu yokmu yoksa nereden bulabilirim
                  o zaman *** dosyası yükle bendede au yapmadı

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

zekidamla Nickli Üyeden Alıntı
                      Auto çöktü evet ya kéyleri elle gireceksiniz, ya da dosya olarak atacaksınız.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Auto çöktü evet ya kéyleri elle gireceksiniz, ya da dosya olarak atacaksınız.
                        hocam softcam dosyalarını güncelliye bildinizmi saygılar...bu arada dün baya bir kanalın üstünde bekledim ama güncellemedi sağlık olsun :ehehe:

Yorum yap

Arkadaşlar;
                          öncelikle ellerinize sağlık.Yeni yazılımda Türksattan hiçbir sinyal alamıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum...

Yorum yap

ALFA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            hocam softcam dosyalarını güncelliye bildinizmi saygılar...bu arada dün baya bir kanalın üstünde bekledim ama güncellemedi sağlık olsun :ehehe:
                            üç hocanın *** dosyası güncel

Yorum yap

sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              üç hocanın *** dosyası güncel
                              okeydir üstad tasarım hocanın dosyasını attım digi tv açık...saygılar.

Yorum yap

bu arada dün dikkatimi çeken birşey oldu astrada canaldigital NL seyrederken Q=30 olmasına rahmen hiç kırılmasız yayını aldım eski cihazımda kırılma veriyordu o değerlerde heralde hd farkımı yoksa swich yeniledim ondanmı.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X