• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Yumatu 8000 Serisi 22.02.2006 Yazılımı ..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Yumatu 8000 Serisi 22.02.2006 Yazılımı ..

Yumatu 8000 Serisi 22.02.2006 Yazılımı ..
    • D+ Ok
    Dikkat ..!!
    1-Bu yazılımdan sonra yeni yazılım atmak için bir defalık pover tuşuna basılı fişe takıp uuuu ya döndükten sonra yazılım atılabiliyor eski emuya döndükten sonra sorun yok...
    2-Kanal listesi kullanamıyorsunuz mutlaka taratma yapılıyor ve arada bir kilitlenme sözkonusu....

Bunlara razıysanız ben mutlaka tequila kanallarını izlemek istiyorum diyorsanız yükleyiniz ..
    Eklenen Dosyalar

üstad bana 1mb 8500FTA nın orjinal yazılımı lazım ..bir ilgilenirsen sevinirim .
    Next&Nextstar
    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Aşağıdan indirebilirsiniz kolay gelsin....
      Eklenen Dosyalar
      Yumuşak olma ezilirsin,sert olma kırılırsın!!!!!!

Victor Hugo

Yorum yap

teşekürler usta
        samelektronik

Yorum yap

Arkadaslar bana yt-8500 cas cihazın yazılı mı lazım yardımcı olabilirmisinz

Yorum yap

teşekkürler..
            Next&Nextstar
            EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

ewet dediğiniz gibi yazılım atarken sorun yaşadım şimdi cihaz çalışmıyor buna nasıl kurtalma yazılımını atabilirim ama şu sorunda var pc cihazı görmüyor

Yorum yap

arkadaşım eğer ön panelde herhangi bir yazı yoksa flaşın arızalanmış demektir

fakat ön panelde yazılar görünüyorsa cihazı elin power tuşuna basılı olarak fişe tak ekranda UUUU görünmesi lazım. Bu yazılımda, yazılım atıldıktan sonra cihazın pc bağlantısı kapatılmış olduğundan cihazla iletişim kurulamıyor.onun için uuuu tekniği yani flash ı çağırarak yazımı tekrar atılıacağında kullanılmalıdır.yani cihazı fişe takarken power (açma kapama) düğmesine basarak displayde uuuu gözükecek ve bu şekilde yeni yazılım atılabilecektir.

Yorum yap

Yumatu 8500fta 1mb tps leri açıyormu ?

Yorum yap

yt 8000 cı nın emu yazılımını nerden bulabilirim şimdiden teşekkürler bu son yazılımlarda input code görünmüyor o yüzden emu yazılımı lazım

Yorum yap

arkadaslar bana biri yardim etsin lutven yumatymx300,her turlu denedim ,83kadarbiner sonra da faled olur gihaz550DmodelSW-3.1.0C,HW-1.0.0,load.-1.0.6,STB_v3.0A,tarih-08.2004 son yazilim.yeni mx modelerde bir problem olmadi bu cihaz deli eti beli,1.0.7,1.0.6-denedim hep bu problem.bu cihaza yeni yazilim,ve una ayt loader bir arkadas bana yardim etsin .lutven.20farkli modelerde bir promlem olmadi .bu gihaz beni bir hafta olajak yedi beni.

Yorum yap

arkadaşım yazılımda bir problem yok sadece problem senin cihazında
                        loader versiyonu 1.0.6 verilen yazılımların ise 1.0.7 dir
                        yani senin loader versiyonunu yükseltmen gerekiyor

Yorum yap

Dosya ekleme yetkim olmadığından dosyaların tamamı alttadan alabilirsin

1.0.6 loaderi açıp
                          download loader seçeneğinden 1.0.7 bin dosyasını seç
                          yükleme bittiğinde cihaz açılmaz
                          daha sonra 1.0.7 loaderi aç
                          download software seçeneğinden güncel yazılım dosyasını seç
                          start deyip cihazı fişe tak
                          yükleme sonrası 9339 ile keyleri aktif hale getir

yapacağın işlemler bunlardan ibarettir iyi seyirler

http://www.hemenpaylas.com/download/...usumu.rar.html

Yorum yap

tesekurler arkadas,ama nahgi yazilimi,zaten kafam ije karisti?verdiin bu sait(saifa)benim bilgisaiar a4mas ki.baska bir yerden alabilirim mi?burrnet kardesim ben loaderi ukleejem da yazilimi nerden alajam.bu forum da yok mi.bana yardim istediin i4in,tesekurler.mehmet (osmanlilarin torunu).

Yorum yap

tesekurler kardesim hersei tamam ,problem zaten load.,e neise bana yardim etiin i4in saa ol.mehmet.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X