• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000 Xcam Tps Auto Yazılımları İle İlgili Görüşler

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 8000 X Camda Tps ler Full sadece yeni yazılım attım başka birşey yapmadım süper ustanın ellerine sağlık

Yorum yap

• Emeği geçen ustalara teşekkürler.

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Pluslar biraz daha bekleyecekler ufak bir sürprizde konacakta tps ile birlikte.
        sürpriz nedir belli oldu mu?
        NEXT 8000 X CAM PLUS (PCM)

Yorum yap

• büyüksün usta ellerine sağlık....

Yorum yap

• teşekkürler bu yazılımlardan sonra dat keyleri attım tpsler donmaya başadı, kfy dosyasını atınca normale döndü. ama sirius 12111 H deki kanallar açmıyor

Yorum yap

• yazılımda emeği geçen ustaların ellerine sağlık +teşekkürler ,
              iyi çalışmalar...

Yorum yap

• fmberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                ona gerek yok izlemek istediginiz kanalaın sifrelerini biss bolumndeki kanalların birine yazın yadıgınız kanlla izlemek istediginiz kanal arasında bir defefa geciş yapın acacaktır ben oyle izliyorum tum yazılımlarla son yazılımlada ok yalnız dicoya yazdıysanız keyi e2 kanalı uzerinden geciş yapılmalıdır benden de bi tavsiye izlemek istediginiiz bissli kanal ile biss bolumunde sifreleri yazdıgınız kanalları favoriye ekle gecişleriniz daha kolay olacaktır
                önerinizi denedim.başarılı olmadı. ben rai africa yı izlemek istiyorum. 13.03 tarihli yazılımı kullanıyorum. receiver ım 8000xcam. önerinizi adım adım daha net anlatırsanız, bir kez daha denerim.

Yorum yap

• emeği geçen herkese saygılar
                  kay: :yazyaz: :dedeeee: kay:

Yorum yap

• ustalar bu raileri editleyecek kimse yok mu?bir çok arkadaş beklemede.

Yorum yap

• muratbakan80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      teşekkürler bu yazılımlardan sonra dat keyleri attım tpsler donmaya başadı, kfy dosyasını atınca normale döndü. ama sirius 12111 H deki kanallar açmıyor
                      Dat atmayacaksın kfy kullanılacak reset at sirius düzelir açık kingston..
                      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                      www.nextyazilim.com

Yorum yap

• m fevzi ulu Nickli Üyeden Alıntı
                        önerinizi denedim.başarılı olmadı. ben rai africa yı izlemek istiyorum. 13.03 tarihli yazılımı kullanıyorum. receiver ım 8000xcam. önerinizi adım adım daha net anlatırsanız, bir kez daha denerim.
                        Nba 1 sıraya africa keyini gir nba üzerine gel 1-2 sn sonra rai africaya geç şak açar..
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Vallahi ne diyeyim emeğinize sağlık arkadaşlar sağolun varolun

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Nba 1 sıraya africa keyini gir nba üzerine gel 1-2 sn sonra rai africaya geç şak açar..
                            üstad,
                            bilgi ve ilgin için teşekkürler.işlem okey.

Yorum yap

• üstadlara saygı ve selamlar

Yorum yap

• http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=27258

Burada yeni bir editli yazılım ekledim arkadaşlar. İsterseniz kullanabilirsiniz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X