• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

hazır kanallara yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hazır kanallara yardım

türksat hodbird hazır kanal listesi indirdim bunu next 5000ci makineye nasıl atacam 5 3 loder olurmu yani resetten sonra kanalları taratmak istemiyorum hazır kanalları yüklemek istiyorum saygılar

evet olur arkadasım.saygılar...
    İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

digicom Nickli Üyeden Alıntı
      evet olur arkadasım.saygılar...
      gerekli yükleme programınıda sormuş arkadaş onuda verip nasıl yükleyeceğini anlatırsan arkadaş sevinicek o cihazdan bende yok şuan yardımcı olamıyorum.sanıyorum sen yardımcı olursun ona şuan tşkler
      BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

bahar1966 Nickli Üyeden Alıntı
        türksat hodbird hazır kanal listesi indirdim bunu next 5000ci makineye nasıl atacam 5 3 loder olurmu yani resetten sonra kanalları taratmak istemiyorum hazır kanalları yüklemek istiyorum saygılar
        Degerli arkadasım evet yukleye bilirsin.

http://www.mach1digital.com/351/showthread.php?t=145
        buradan Dnupman 5.3 ile yukleye bilirsin.kolay gelsin.iyi seyirler...

Yorum yap

teşekkür derim loderi indirdim kanalları sıkışmış olarak indirdim fakat vinrarla actıgı zaman uydu resimli şeması cıktı yani loderden kanalları atarken dosya istiyor ama ben zaten actım uydu resmi neden cıkıyor

Yorum yap

arkadasım birde hazır kanalı baska yerden alsan derim.fakat sunu soyliyeyim sana,hazır kanllar sorun yapıyor cihazda.benim tavsiyem network arama yaptır derim sana turksatta.zaten hotbirt ve hispasat a gerek yok onlar zaten degişen birsey yok frekans olarak.saygılar...

Yorum yap

teşekkür ederim

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X