• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Rapidshare Sayacını Yok Etmek ..!!!

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Rapidshare Sayacını Yok Etmek ..!!!

Önce boş bir internet sayfası açın mesela www.google.com

sonra bunu sık kullanılanlara ekleyin.Sık kullanılanlar mesünden ekleğiniz kısayolu bulun.üzerinde sağ tıklayıp özellikler diyin.Aşağıda vereceğim kodu web belgesi başlığındaki url kısmına yapıştırın.Genel başlığına herhangi bir isim yazın. Mesela "No Sayaç" Tamam deyip pencereyi kapatın.Rapid den indireceğiniz dosyanın sayfasını açın ve sayaç başlayınca sık kullanılıanlar menüsüne gidip yazdığınız kısayol ismine tıklayın.Sayaç yok olacaktır.

javascript: function nl() { for (var i=97; i<=122; i++) { c="count"+String.fromCharCode(i); try { eval(c); eval(c+"=0; f"+c+"()"); break; } catch(e) {}; };} nl();

kolay gelsin...
    ReiNa WaSssSSsSSSSsSs HEeEeEEeAaaaAAaaRRrRRrRRrRREeEEEEeeEEE....?????

işe yaradı.tşkler

Yorum yap

dostum birde su limit olayini nasil asariz 10 veya 20 mb birsey indiriyoruz hayda bekle 1 saat ancak sonra indirebiliyoruz yeni dosyayi...

Yorum yap

mertoktay Nickli Üyeden Alıntı
        dostum birde su limit olayini nasil asariz 10 veya 20 mb birsey indiriyoruz hayda bekle 1 saat ancak sonra indirebiliyoruz yeni dosyayi...
        mertokay arkadasi forumda Rapidshare diye aratirsan bununla ilgili bir cok yazi yazdim kesinlikle isini gorecektir resimli ve basit bir anlatim eger yapamazsan gene soyle cozeriz sorunununu..ben varken sorun yok

Yorum yap

Eline saglık gercekten isime yaradı...kay:

Yorum yap

Mr_MeMo™ Nickli Üyeden Alıntı
            Eline saglık gercekten isime yaradı...kay:
            rica ederim memo arkadasim yardimci olabildiysem ne mutlu bana..forma cok guzel yararli isinize yariyabilcek yuzlerce bilgimi paylastim sizile onlarada bakmanizi tavsiye ederim.

Yorum yap

emre Nickli Üyeden Alıntı
              mertokay arkadasi forumda Rapidshare diye aratirsan bununla ilgili bir cok yazi yazdim kesinlikle isini gorecektir resimli ve basit bir anlatim eger yapamazsan gene soyle cozeriz sorunununu..ben varken sorun yok
              foruma yeni uyeyim simdi birazdan bakacagim...
              cok sagol.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X