• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000Xcam ultra sinyal sorunu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000Xcam ultra sinyal sorunu

:help:merhaba arkadaslar dune kadar cihazda bütün sinyaler var idi kanalarin hepisini normal cekiyordu. aksam cocuklar cihazi kapatmis ve sabah actiklarinda LNB sinali 25% kalite sinyali yok acaba yardimci olabilirmisiniz.

yazilim yükledim reset yaptim diseq degistirdim olmadi

bir samanlar forumda bununla ilgili konu okumustum simdi bulamiyorum

teknik ariza ile ilgili
    yardimlariniz icin tesekürler
    selam

çanak ayarlarınızı kontrol ettinizmi arkadaşım

Yorum yap

nisay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      :help:merhaba arkadaslar dune kadar cihazda bütün sinyaler var idi kanalarin hepisini normal cekiyordu. aksam cocuklar cihazi kapatmis ve sabah actiklarinda LNB sinali 25% kalite sinyali yok acaba yardimci olabilirmisiniz.

yazilim yükledim reset yaptim diseq degistirdim olmadi

bir samanlar forumda bununla ilgili konu okumustum simdi bulamiyorum

teknik ariza ile ilgili
      yardimlariniz icin tesekürler
      selam
      dostum lmb sinyali hep o ayardadır kalite ise yayın olan bir kanala geldiğinizde muhakkak olur tabiki sisteminizdeki herşey tamamsa
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

lnb ayarına bak.belkide yannışlıkla ayarları silindi veya sıfırlandı

Yorum yap

cevaplariniz icin sagolun acaba bu cigazin icinde sigortasi warmi lnb gücünü artiran acaba o mu atmis olabilir bir frequenzde astrada 19 derece de horizontal ve vertikal ayarlarini degistirdrmi qalite yukselip yine düsüyor. oynamadan sinyaleri takip edtim sinyal ve kalite yükselip düsüyor devamli sabitleyemiyor. daha bulamadim hatasini.

Yorum yap

nisay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            cevaplariniz icin sagolun acaba bu cigazin icinde sigortasi warmi lnb gücünü artiran acaba o mu atmis olabilir bir frequenzde astrada 19 derece de horizontal ve vertikal ayarlarini degistirdrmi qalite yukselip yine düsüyor. oynamadan sinyaleri takip edtim sinyal ve kalite yükselip düsüyor devamli sabitleyemiyor. daha bulamadim hatasini.
            dostum daizeğinizde sorun olabilir cihazla ilgisi yok
            next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              dostum daizeğinizde sorun olabilir cihazla ilgisi yok
              yarin bir daha deneyeim herseyi bastan kontrol edeyim
              sagolun
              selam

Yorum yap

bügün denedim baska cihaz Taktim hatlarda bir ariza yok normal calisiyor.9000 Taktim ayni hata göstermiyor bir tamirciye göstermem lazim galiba

slam

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X