• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Hazır Kanal Listeleri Burada (Setting'ler) Atlanta HdBox.(acemiyimhey'den)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hazır Kanal Listeleri Burada (Setting'ler) Atlanta HdBox.(acemiyimhey'den)

Listeyi 173 Yazılımıyla hazırladım,170 ve üstü tüm yazılımlara uyumlu.

Motorlu motorsuz herkeze 16 Uydu'lu sıralı kanal listesi hazırladım. imzamdaki uydular var,10e ile 9e ikisi bir arada yani 10e olarak tek görünecek.

Listeyi yükledikten sonra Aşağıdaki ayarları yapmadan uydu değiştirmeyin.

Motor kullananlar, Menü>Kurulum>Diseqc Konumlayıcı>Mod>Diseqc Motor olarak ayarlayın yada Usals.

Diseqc Switch kullananlar, Menü>Kurulum>Arama Ayarları>Diseqc 1.0 veya Diseqc 1.1'den kullanmak istediğiniz uydu'ları sadace Ln1,Lnb2,Lnb3,Lnb4 Lnb5 şeklinde seçip kaydetmeniz yeterli.

Kullanmadığınız uydu'ları silmek için Menü>Kurulum>Tp/Uydu Düzeleme>Sil'den Kanal seçeğini seçip Ok'a basın çıkan soruya Tamam deyin seçmiş olduğunuz Uydu'nun tüm kanalları silinir.

__________________________________________________ ____________________________________

KANAL LİSTESİ YÜKLEME VE YEDEK ALMA

Menü>Pvr>Sbit Disk Yönetimi>

Zaman Kaydırma. Kapalı
    usb'den Güncelleme
    Usb'ye Yedek Alma

Kanal Listesi yüklemek için. Usb'den Güncelleme'ye yön tuşuyla gelin Ok'a basın parola 0000 girerek yapılır, Güncelleme başarılı uyarısı aldıktan sonra Exit'la çıkın görüntü gelecek.

Yedek almak için. Usb'ye Yedek Alma seçeneğine Alt yön tuşuyla gelin 2 seçenek var, Sağ yön tuşuyla seçebilirsiniz: Mevcut Veri ve Yeniden Adlandır. Mevcut Veri seçip ok'a basarsanız varsayılan DBDATA dosya adı'yla kayıt eder, Yeniden Adlandır'ı seçip ok'a bastığınızda Klavye çıkar dosyaya istediğiniz AD'ı yazıp kayıt edebirsiniz.

19 Ağustos 2010 Liste'ler güncellendi. Trt Hd ve Hden eklendi. diğer uydularda güncellendi. İyi seyirler.

Önemli Not: İndirdiğiniz zipli dosyayı winrar'la açın içinden klasör çıkar,klasörün içindeki img uzantılı dosya'yı flash disk'e kopyalayın.

Kanal Listesi yükleyince server ve ağ ayarlarınız sıfırlanır.

__________________________________________________ ____________________________

Motorlu ve 8'li ve 16'lı Diseqc İcin 16 Uydu'lu LİSTE.

__________________________________________________ ____________________________

4'lü Diseqc İcin 4 Uydu'lu LİSTE.

Türksat 42E.
    Eutelsat W3A 7E.
    Hot Bird 13E.
    Astra 19E.

4lü_Diseqc_icin_42e_19e_13e_7e_kanallistesi.rar

ALINTI: acemiyimhey'den.
    Atlanta Hd Box. :bravo::bravo::bravo::bravo:

Stab hh120 Motor Ofset 120cm. 16 Uydu 5902 Tv 1265 Radyo .

UYDULAR-DOGU- 42°-39°-36°-28.2°-26.0°-23.0°-19.2°-16°-13°-10°-9°-7°-4.8°
    UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

1.66 ve 1. 57 yazılıma uyarmı
    Hiremco TurBo4K

Yorum yap

Team Nickli Üyeden Alıntı
      1.66 ve 1. 57 yazılıma uyarmı
      1.62 ve üstü yani 1.62,1.63 ve 1.66 uyar. 1.57'ye uymaz.

UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

sevgili üstalarım. bende şuan atkanta hdbox kullanıcısıyım. yaşadığım ilk problem 9 derece eurobırd deki başlangıç ve diğer rus hd kanalları almiyor. dobratech i söktüm aynı antene bağladım. cccamd kesinlikle dobratech den çooook iyi. dobratech ın aldığı çoğu 9 derece eurobırd kanalı almiyor. sinyal yok. yardım lütfen

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          sevgili üstalarım. bende şuan atkanta hdbox kullanıcısıyım. yaşadığım ilk problem 9 derece eurobırd deki başlangıç ve diğer rus hd kanalları almiyor. dobratech i söktüm aynı antene bağladım. cccamd kesinlikle dobratech den çooook iyi. dobratech ın aldığı çoğu 9 derece eurobırd kanalı almiyor. sinyal yok. yardım lütfen

Anten kablosunu yanlış bağlamış olabilirsin İn'e bağlaman gerekir. Sen Out'a bağladıysan sorun olur.

UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

Listeler güncellendi.

Listeler güncellendi.

UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

teşekkurler

Yorum yap

tşkler

Yorum yap

link error ata veriyor kanal listesi atlanta hdbox kanal listesi yardim

Yorum yap

ican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    link error ata veriyor kanal listesi atlanta hdbox kanal listesi yardim

Link aktif çalışıyor.

UYDULAR-BATI- 0.8°-4°-7°

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X