• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Virüs uyarısı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Firefox ile saldırgan site sorunu hala devam ediyor,ben şu an ancak explorer ile girebildim foruma,çok can sıkıcı bir durum üye kayıplarımıza neden olabilir,bir an evvel çözüm bulmamızda fayda var.
    Forum Kuralları

Yorum yap

Necati İbrahim'e ulaşabildinmi,bu sorunu en kısa sürede çözümlememiz lazım,forumdaki aktif üye sayısında gözle görülür bir azalma var..
      Forum Kuralları

Yorum yap

mpl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Necati İbrahim'e ulaşabildinmi,bu sorunu en kısa sürede çözümlememiz lazım,forumdaki aktif üye sayısında gözle görülür bir azalma var..
        Necati abi'de galiba izine çıktı,foruma giriş saatlerinden bunu tahmin ediyorum, İbrahim bu aralar yoğun 8 Eylülde düğünü olacak,ben bir şekilde ulaşabilirim İbrahim'e..bende söylerim forumun durumunu...ancak İbrahim forumdan ayrıldığını yazdığı gün,kendi yetki statülerini de iptal etti kendisi. Umarım başka bir sorun yoktur. Ali abi daha iyi bilir durumun özetini...

Uyarı vermesi Spritlerden kaynaklanan bir sorun...uyarıların neden olduğu linkler genelde vbullettin ve spritlerler ilgili linlerde, hatta bunların fotosunu da aldım ama şirkette kaldı pzartesi tekrar bu konuya eklerim...

Forumda aktif üye sayısı 2000 civarıydı olay meydana geldiğinden bu yana 850 civarına kadar düştü...

Ayrıca forumun linklerinin olduğu diğer sitelerde de, bizim linklerimizin olduğu konular aynı uyarıyı vermeye başladı... olay olmadan önce 147 farklı sitede forumumuz da konulara ait linkler var iken, bu sayı şu an 94'e kadar düştü...

Umarım en kısa sürede sorun çözülür.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

Ali bey eğer mesajları okursa tahmin ediyorum ibrahime bir şekilde ulaşır,gerekirse yetkilerini geri verir öyle veya böyle bu sorunu en kısa sürede çözümlememiz lazım @karbon böyle devam ederse forumda üye kalmayacak..
          Forum Kuralları

Yorum yap

Uyarı veren linkler.

[B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
            www.next.com.tr

Yorum yap

mpl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Merhaba arkadaşlar;

İbrahim'e ulaştım ama bu aralar kendisi de hem genel işleri olsun, hem de evlilik hazırlıkları olsun çok yoğun. Bana uygun bir zamanda bakacağını söylemişti ama, henüz uygun bir zamanı olmadı demekki.

Yorum yap

Ok. Necati
                eee ne de olsa ilk defa milli olmaya doğru yola çıkmış adam rahat bırakmak lazım yaw..
                işi bittiğinde ilgilenecektir mutlaka..
                Forum Kuralları

Yorum yap

Bende ulaşamadım iboya bir türlü düzeltemiyoruz sorunu o olmadan
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

İbrahim'in işi hala bitmemiş anlaşılan,sorun devam ediyor ve üye sayımız sürekli düşüş gösteriyor,@Ali bey bu işe bir an önce çözüm bulmamız lazım aksi durumda forumda üye kalmayacak bu gidişle..
                    Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X