• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 ile ilgili kanal listesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 ile ilgili kanal listesi

Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 versiyonuna uygun kanal listesi astra 19 da dahil. ve günlük softcam linkini verseniz....saygılarımla...

zafer_2944 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam..
    Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 versiyonuna uygun tüm uydu ve kanallların oldugu kanal listesi astra 19 da dahil. ve günlük softcam linkini verseniz....saygılarımla...
    listeniz :
    Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Konu hazır kanal bilgileri bölümüne kaydırıldı.

Yorum yap

tamam sagolun..ama günlük softcam linkini vermediniz...birde bu kanla listesinde astra 19 uydusuna ait national geographia yok....belgesel kanllarının da oldugu bir liste rica ediyorum....saygılarımla

Yorum yap

tamam sagolun..ama günlük softcam linkini vermediniz...birde bu kanla listesinde astra 19 uydusuna ait national geographia yok....belgesel kanllarının da oldugu bir liste rica ediyorum....saygılarımla
          http://www.mach1digital.com/mach1for...d.php?p=270548

Yorum yap

sagol üstat eline saglık.peki bu versiyon için tüm uyduların ve kanlların oldugu bir kanal listesi yok mu sub ile yükletebilecegim....hangisini yüklediysem astra 19 uydusu yok ve national yok..astraya 19 a ait.bir zahmet verebilirmisiniz.saygılarımla

Yorum yap

sagol üstat eline saglık.peki bu versiyon için tüm uyduların ve kanlların oldugu bir kanal listesi yok mu sub ile yükletebilecegim....hangisini yüklediysem astra 19 uydusu yok ve national yok..astraya 19 a ait.bir zahmet verebilirmisiniz.saygılarımla
              O kanal artık açılmaz. Nagravision 3 oldular ve keyleri bilinmiyor artık. Kanal Listesi bölümüne bakın eğer orda varsa alabilirsiniz. Yoksa yapacak bir şey yok.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                O kanal artık açılmaz. Nagravision 3 oldular ve keyleri bilinmiyor artık. Kanal Listesi bölümüne bakın eğer orda varsa alabilirsiniz. Yoksa yapacak bir şey yok.
                tamam sagol üstat peki..benim ciahz keyleri giriyom animal ve discovery onları keyleri günceliyom açılıyor ama tekrar degiştirince kanlı kapanıyor tekrar şifreyi güncellemek gerekiyor 1 dakika beklemek gerekiyor....eskiden öyle degildi versiyondan mı kaynaklandı sadece cryptworkslarda böyle oluyor..bilglendirsen saygılarımla...birde kanla listesine tekra versen..tüm uyduların oldugu...saygılar

Yorum yap

Sende taktın kanal listesine. Yok bende kullanmam ben öyle şeyleri kendi cihazımı kendim taratırım. Benim kanal listem sana da uymaz. Bende hareketli sistem ve 25 tane uydu var. Ayrıca başkasının kanal listesi senin cihazına uymaz, problem yaşarsın en güzeli cihazını taratmaktır. O bahsettiğin kanallar hangi uyduda. Bende onlarca Disco, National Geographic var.

Yorum yap

o national astra 19 da(astra 19 un oldugu bir kanal listesi istiyorum ...tarıyorum olmuyor......ben animal planetten bahsediyorum donmalar oluyor hani softcamla şifresi açılanlar...eskiden softcamı yükledigimde hemen açılırdı...ama şimdi olmuyor...emudan hsıc düz.nin üstünde 1 daikak beklemek gerekiyor...her kanlı degişte ve üstüne gelişte böyle yapmak gerekiyor....sorun versiyondan mı acaba????????

Yorum yap

o national astra 19 da(astra 19 un oldugu bir kanal listesi istiyorum ...tarıyorum olmuyor......ben animal planetten bahsediyorum donmalar oluyor hani softcamla şifresi açılanlar...eskiden softcamı yükledigimde hemen açılırdı...ama şimdi olmuyor...emudan hsıc düz.nin üstünde 1 daikak beklemek gerekiyor...her kanlı degişte ve üstüne gelişte böyle yapmak gerekiyor....sorun versiyondan mı acaba????????
                      Ya benim yazdıklarımı okumuyorsun! yada anlamıyorsun. Size daha önceki mesajımda yazdım ki! o kanallar Nagravision3 oldular ve keyleri bilinmiyor. Bundan daha açık nasıl anlatayım bilmiyorum yani. Ayrıca konu başlığı dışına çıkıyorsunuz bunu da hatırlatayım.

Yorum yap

tamam...sagol..ellerine saglık....kızdırdım istemeyerek galiba

Yorum yap

tamam...sagol..ellerine saglık....kızdırdım istemeyerek galiba
                          Hayır kızmam ben ama dediklerimin anlaşılmaması sıktı biraz.

Yorum yap

selam

selam Next Super Plus Usb Qnec Serisi 2.12.2007 ile ilgili hazır kanl listesi verseydiniz...o liste de çogu kaanl eksikti tüm kanlların oldugu kürtçe yayın yapan kanlla listesinin de oldugu bir liste olsa lütfen...saygılarımla.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X