• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Uydudan Güncelleme Ota Test Yazılımlarının Cihaza Yüklenmesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Emeği geçenlere teşekkür ederim

Yorum yap

sweet485 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      sayın asifo... hepsini denediim fabrikasyon ayarlarını sıfırladım (sadece sistem ayarlarını) ama genede düzelmedi...ilgin için teşekkürler...paylaşımlarını bekliyorum...
      Cihazınıza RS232 kablosu ile son yazılımı atmayı deneyiniz...Sonuç değişecekmi bir de öyle deneyiniz.Usb belleğinizi takınca problem çıkaracakmı?

Yorum yap

asfio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Cihazınıza RS232 kablosu ile son yazılımı atmayı deneyiniz...Sonuç değişecekmi bir de öyle deneyiniz.Usb belleğinizi takınca problem çıkaracakmı?
        denyeyim asfio! gerçi hiç yapmadım kabloyla ama forumda araştırıp öğreneyim:yazyaz: sadece bende mi yaptı acaba bu sorunu bunuda merak ettim doğrusu

Yorum yap

Hocam saygılar sevgiler...fakat cihaz bootlandıktan sonra yine yazılım otomatik yüklenmeye başlıyor...ayrıca e.muyu deaktif edip cihaz versiyon bilgisini kontrol ettiğimde 'OTA (00 00 00)' yazıyor...sanırım burda güncelleme tarihi veya en son yazılım tariihi yazması gerekiyor...birde hocam bu yazılımdan sonra usb'yi ne zaman cihaza taksam cihaz bootlanıyr:ıhh: şimdiden yardımlarınız için teşekkürler(bütün ustalar için)
          Cihaz Bilgilerinde "OTA" yazısını görüyorsan ve "Yazılım Güncelle" başlığı varsa yazılım doğrudur. Başka bir şey yapmanıza gerek yok.

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Cihaz Bilgilerinde "OTA" yazısını görüyorsan ve "Yazılım Güncelle" başlığı varsa yazılım doğrudur. Başka bir şey yapmanıza gerek yok.
            hocam teşekkür ederim...peki flash belleği taktığımda cihaz niye bootlanıyor onu çözemedim...peki cihazın ilk güncellemeden sonra bootlanıp tekrar güncellemeye başlaması normal mi? paylaşımlarınızı bekliyorum saygı ve sevgilerimle

Yorum yap

hocam teşekkür ederim...peki flash belleği taktığımda cihaz niye bootlanıyor onu çözemedim...peki cihazın ilk güncellemeden sonra bootlanıp tekrar güncellemeye başlaması normal mi? paylaşımlarınızı bekliyorum saygı ve sevgilerimle
              6 Şubat yazılımı uyduda, yeni yazılımı indirin ve kurun, bu sorunlar kalmayacaktır.

Yorum yap

emeği geçenlere çok teşekkür ederim
                kay: MACHINA 3D :yess:

Yorum yap

yazılım için emeği geçen herkese sonsuz teşekürler....

saolun

ccam bi ütopyamıdır bu cahaz için ustalar cevaplarsa sevinirim free olarak newcamd sayesinde bakıyoruz gerçi ama cccam piyasada daha rahat bulunabiliyo

Yorum yap

bu yazılım ye 2000 dpcıs usb li cıhazlara da gelecek mi teşekkürler

Yorum yap

yilmazkundakci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bu yazılım ye 2000 dpcıs usb li cıhazlara da gelecek mi teşekkürler
                      Verilmeyecek arkadaşım.

Yorum yap

paylaşım için teşekkürler...

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                          6 Şubat yazılımı uyduda, yeni yazılımı indirin ve kurun, bu sorunlar kalmayacaktır.

bu 6 subat yazilimi eski yazilim mi yoksa yeni yazilim mi yeni yazilimsa internetten verilmeyecekmi?:hangiiisi
                          Saga ceviriyorum dogu sola ceviriyorum bati türkiyede almanci burda yabanci benim hobim bu antenci.:helal:

Yorum yap

cem32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bu 6 subat yazilimi eski yazilim mi yoksa yeni yazilim mi yeni yazilimsa internetten verilmeyecekmi?:hangiiisi
                            yeni yazılım, internetten daha sonra verilecekmiş.

Yorum yap

as3348 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              yeni yazılım, internetten daha sonra verilecekmiş.
                              en yeisi bu 6 şubat uyduda yüklyebilirsiniz
                              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

hocam next2000 superplus dpcs için yokmmu ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X