• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ustalardan bilgi ricası....

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

bos laf

arkadasim o dedigin 22 uyduyu 50 ytl lik uydu alicilariyla da baka biliyom premiere de dahil. hadi bu cihazla premiereye paketinin tümüne nasil baktigini yazda bizde bakalim(baskalari bakiyor istersen uydu alicisinin ismini vereyim)tabi kadikizinda da bu kadacik olur(ben verdigim paranin karsiligini bekliyorum)masal dinlemek istemiyorum

Yorum yap

mcoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadasim o dedigin 22 uyduyu 50 ytl lik uydu alicilariyla da baka biliyom premiere de dahil. hadi bu cihazla premiereye paketinin tümüne nasil baktigini yazda bizde bakalim(baskalari bakiyor istersen uydu alicisinin ismini vereyim)tabi kadikizinda da bu kadacik olur(ben verdigim paranin karsiligini bekliyorum)masal dinlemek istemiyorum
      dostum yazımda bazı eksıkleri olduğunu yazmıştım zaten premierin birkısmı ve diğerlerinide kapsıyor ancak bu cihazlara herkes 50 liralık cizlara çıkan yazımlar gibi olmadığı için yapacak ehli kişilerede ihtiyaç var benim görüşüm next firması bu değerlerle irtibatı koparmış gibi yoksa şimdiye kadar çoktan çıkardı yazılım yalnız sen değilsin bu cihaza para veren bedava almadık bu cihazları ancak aldığımızda popülerdi hepsi bu temennimiz biran önce yazılımın çıkması.
      next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yazılımın çıkması konusunda ben biraz karamsarım nedense 2000 serilerine sürekli test'de olsa çıkıyor daha bize en son tps 'lerden sonra normal yazılım bile çıkmadı.dile getirdik kumandadan xxx girip duruyoruz.boyle komık bir şey var mı ? bunun gibi sorunları halledecek bir yazılım bile çıkmadı

Yorum yap

Next 2000 serisine Eylül, ekim aylarında premier star pakedi, show time (irdeto 2), Orf, nds kart okuma vb... bile yazılımın alt yapısına anında eklendi bize bu kadar uzun zamandır eklenmedi bundan sonra da beklemeyin.

Yorum yap

arkadaşlar bize yani 9000 Ultralara nevcamd1 den hizmet veriliyor, onlar hep açık ve yazılıma gerek yok, daha ne olsun. Dua edelimde newcamd1 kapanmasın sonra kapanırsa çok üzülecez. Buda diğer cihazlarda yok.
            NEXT YE-9000 X CAM Ultra
            Galatasaray

Yorum yap

hatırladığım kadarıyla newcamd1 bu sene sanırım kapanacaktı mach ustanın bir açıklamasını hatırlıyorum bu konuda ondan sonra paralı serverdan devam edilecekti...

Yorum yap

Eylül ayından beri Show time, Art, Premier Direkt(star), Orf, Tv Globo vs.... ve birçok özellik Next 2000 serisine hemen eklenirken bize hiçbir şekilde eklenmedi.
                Bizim cihazların üçte bir fiyatı olan cihazlar bile bize eklenmeyen kanalları yazılımlarına fixledi.
                Next 9000 serisi dışında softcam atılmayan komik ve ilğinç durumda olan bir recever var mı acaba.
                Benim yıllardır Next markasını tercih ve tavsiye etmemdeki tek sebep yazılım desteğinin mükemmel olması ve herhangi bir sorunda hemen ilğilenilmesi idi.
                Ama yazılım yönünden Next 9000 serisinin ilğisiz bırakıldığını ve umursanmadığını görmemek biraz saçma olur. Next 2000 serisine bakın bunu anlarsınız her ay yazılım yenilenmekte.
                Yapılanlarıda unutmamak lazım server için hocalar ellerinden geleni yaptılar. Sayelerinde hiç görmediğimiz kanalları izledik. Emeğe sayğımız sonsuz mach1, doktor, Nebu tv hocalarımızaminnettarız ve ayriyetten teşekkür ediyorum.
                Yavaş yavaş SD yayınlar HD yayına geçmeye ve HD receverları piyasaya sürmeye başladı. Next firması nasıl Next 9000 serisi kullanıcılarını kendi lehlerine çevirip yeniden kazanabilecekler bilmiyorum.
                Sonuçta insan bir hata yapar, iki hata yapar rezil olur. Ama sonunda doğruyu bulur vezir olur.

Yorum yap

Mezor arkads yazdiklarina aynen katiliyorum bende yillardir Next kulaniyorum ve cevremdekillerinede cok Next aldirdim cünkü yazilm destegi vardi oysa 9000 lere pekte destek verilmiyor.Hata konu acildiginda Hocalar tenzür edip bilgi bile vermiyorlar tek yaptiklari firca atmak.Yazilim kunusunu hangi formda okudussam sayfalarca yazi ile karsilasiyorum hepsinide tek tek okuyorum icinde bir Hocanin cevabini bulamiyorum mesele Doktor mach1 Nebu Tv yazdiklarimiza belkide tenezür edip bakmiyorlar ki cevap yazsinlar saygilarimla.
                  NEXT1001-NEXT8000XCAM-NEXT9000XCAM-NEXT2000superX Plus-NEXT2000 Super Plus USB li Fun 4,6-Opus Turksat 42 Hotbird 13 Astra 19 Astra 23

Yorum yap

amma gülüyorlar halimize yazık 9000 ha 4mb ha nec ha 2ll ha çöktü (geçmiş olsun hepimize)

Yorum yap

maalesef bir firma bu kadrmı cihazını gormezden gelip bi şeyler yazmaz...zamanında mübalağısız 8-9 arkadaşıma ultra aldırmıştırm.şimdi adamlara bi şey diyemıyorum ve bu sorumluluğun altında inanın eziliyorum.bir sorumlu yada usta bi şey yazmazmı buraqya ..ilginç hatta tuhaf...

Yorum yap

slm arkadaslar bende cok ultra satım simdi satımiz cıhazlar herkez arıyor neden nexten bır acıklama yok.ve musterilere ne cevap verelim ustaların .yetkılilerın kım varsa acıklasın .9000. serisiguzel cıhaz .bıraz yazılımi destegi verilse.su an tps bazi modelerde gitti 9000 serisınde acık herkez .mach1 .doktor.tasarım.nebu.uzman .ve deger ustalarımız.emegi gecen tum.yılardır.en ıyı yazılımlari.sundular ve devam edecek .ama sımdıde bır acıklama.gerekli.tum herkese selam

Yorum yap

9000 serisi cihazlara birazdaha ilgi bekliyoruz.Kanal tablosu ve ******* girmek istiyorum yani 9000 serisine biraz daha önem verilmesini istiyorum..

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            dostum sence fiyatı olabilir ama bence hiçte öyle değil nedenine gelince ben 22 adet uyduyu emu ile açılan bütün kanalları hiçbir sorun yaşamadan seyrediyorum + serwerden yararlanıyorum sayamayacağım dahada var kayıt vs daha ne olsun istiyorsun evet bazı ekskleri var hangi cihazda yokki o kadarcık kusur kadı kızındada vardır.
                            serverden 2000 serileride faydalanabilir. 2000 süperpluslara verilen desteğin 9000 serilerinede verilmesini istiyoruz ayrıca ustalar üzerine alınmasın biz sadece next firmasından yana şikayetciyiz ve bunuda bir paylaşım sitesi olduğu için burada paylaşıyoruz bundan daha doğal ne olabilirki not:birçok arkadaşımız 8000xcam mağduru olup değiştirme kampanyasıyla 9000xcamultra almıştır unutmamalıyız

Yorum yap

sbeyaz75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              serverden 2000 serileride faydalanabilir. 2000 süperpluslara verilen desteğin 9000 serilerinede verilmesini istiyoruz ayrıca ustalar üzerine alınmasın biz sadece next firmasından yana şikayetciyiz ve bunuda bir paylaşım sitesi olduğu için burada paylaşıyoruz bundan daha doğal ne olabilirki not:birçok arkadaşımız 8000xcam mağduru olup değiştirme kampanyasıyla 9000xcamultra almıştır unutmamalıyız
                              doğru söyleyene ne denir. sağol, bizim amacımız ustalardan bu cıhazlara destek verilmesi başka bişey istemiyoruz, 9000 mağduru olmak istemiyoruz

Yorum yap

arkadaşlar 9000 serisi cihazlara bundan sonra yazılım zor çıkar düşüncesindeyim... sebebi ise botech firması ile next firması arasındaki problem... bildiğiniz üzere 9000 serilerinin ana kartlarını botech firması yaptı... şuan da yazılım çıkmamasının sebebi budur... ustalar yanlışım varsa lütfen düzeltin... bu konu hakkında cihazın satışı durmasın diye de kimse açıklama yapmıyor...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X