• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• verdiğin bilgiler için teşekkürler hocam
    Next 9000 Ultra
    Next 9000 cı
    Next 9900 cıs
    SkyStar 2

Yorum yap

• teşekür ederiz ustam güzel ir haber
      62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

• hocam günaydın serverlerde herhangi bir sorun varmı sevcould decode channel iletisi çıkıyor teşekkür..

Yorum yap

• mach1 hocam ayrıca newcamd1 içın verdığınız müjde içın teşekkür ederız..

Yorum yap

• hocam sözkonusu probem artler ve 16 dercedkı digitab paketınde var belkıde geçicidir teşekkür..

Yorum yap

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Newcamd1 içinde az kaldı arkadaşlar tekrar devreye girecek yurtdışından yakında eski açanların çoğu tabii free olarak kısmetse ...
              Güzel haber teşekkür ederim.

Yorum yap

• hayırlısı olsun.sevindirici bir haber.kolay gelsin.
                Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

• teşekkürler hocam güzel bilgi için
                  MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

• iyi günler mach1 hocam yeni evime taşındıktan sonra sharemax ile bir türlü serverınıza bağlanamadım.acaba adresimi değişti.ben bu adresten bağlanıyordum kullanıcı adım mustafa1 idi 52000 portundan.

Yorum yap

• 52 bin ler kapandı bilginiz olsun.

Yorum yap

• 20binlerde şuan yanlız ART ler çalişmıyorlar....
                        C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• işten yeni geldim 20000lerden bağlantı kuramadım şuan da bağlanmıyor. Sizde durum nedir arkadaşlar.

Yorum yap

• cihaz değişikliği

sayın mach1;ultramı elimde olmayan sebepden ötürü değiştirdim.önceki seri serverdeki değişikliği yapabilirseniz sevinirim.
                            saygılar....
                            P9PLUS

Yorum yap

• Ben de 20000 deyim. Mach Hoca'nın serverine şu an için ben de bağlanamıyorum. Sanıyorum bir sorun var. Saygılar.

Yorum yap

• Arkadaşlar 52000 ler 20000 ler neyin nesi. Bunlar servera bağlanmak için mi gerekiyordu? Şayet öyle ise konu hakkında açıklayıcı bilgi verir misiniz? Biz nasıl faydalanabiliriz ?

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X