• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus 18.9.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• merhaba tps auto bin kodlari ne zaman çikar? ve linki bana gonderirmisiniz? tesekkurler

Yorum yap

• musti61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      merhaba tps auto bin kodlari ne zaman çikar? ve linki bana gonderirmisiniz? tesekkurler
      aşağıdaki linkte

http://www.mach1digital.com/mach1for...play.php?f=113

Yorum yap

• makroM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Bilgi için teşekkür ederim, fakat defalarca yazılımı yükledim defalarca fabrika ayarlarına döndüm ama aynı problem devam ediyor.kanal listesi yedeklemek isteyince veya bütün uyduları taratıp sıraladıktan sonra bir anda cihaz kendini resetliyor '' data chanel '' diye bir kutu çıkıyor ok tuşuna basınca tüm uydu ve kanal listesi yok oluyor .sadece 117 yazılımına geri dönünce herşey normal çalışıyor ve problem çıkmıyor.anlayamadım ben bu işi atla:

İşte bu arkadaşla benim cx sp cihazın problemi aynı. Data Channel diyor kanallar uçuyor, sonra kanal listesini hiçbir zaman usbye kaydetmedi 5-6 yazılımla denedim 0 byte lık bir dosya oluşturuyor, her hafta 2-3 defa sinyal %10 a düşüp sinyal yok diyor, bi türlü servise görütemedim herhalde sd-ram hatası olabilir daha önceden öyle söylenmişti.

Hangi 117 de normal çalışıyor bende onu yüklemek istiyorum.

Yorum yap

• starforces Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          İşte bu arkadaşla benim cx sp cihazın problemi aynı. Data Channel diyor kanallar uçuyor, sonra kanal listesini hiçbir zaman usbye kaydetmedi 5-6 yazılımla denedim 0 byte lık bir dosya oluşturuyor, her hafta 2-3 defa sinyal %10 a düşüp sinyal yok diyor, bi türlü servise görütemedim herhalde sd-ram hatası olabilir daha önceden öyle söylenmişti.

Arkadaşım benimde bir müşterime attığım yazılımdan sonra cihaz aynen böyle olmuştu kendisine servise götürmesini söylemiştim bugün aradı cihaz gelmiş yarın akşam gidip bakacağım sonucu yarın yazarım.....
          MACHİNA - 3-D
          8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
          PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
          TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

• dijitalci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Arkadaşım benimde bir müşterime attığım yazılımdan sonra cihaz aynen böyle olmuştu kendisine servise götürmesini söylemiştim bugün aradı cihaz gelmiş yarın akşam gidip bakacağım sonucu yarın yazarım.....
            Hocam çok sağol, senin cevaba göre bende servise vereceğim. şuanda sinyal %10 olduğndan kablo tv ile idare ediyorum, umulmadık zamande biranda düzeliyor bazen aklıma çatıda çanak dönüp duruyormu diye düşünmeden edemiyorum ama dönse dönse aynı yere gelmezki bu, cihazda bişeyler var ama bulamadım..

Yorum yap

• teşekkürler emeğine sağlık

Yorum yap

• starforces Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bende mecburen 117 yazılımına döndüm problem kalmadı :zzz:

( 18/04/2008 117 B yazılımı )

Yorum yap

• emeginize saglık teşekkürler

Yorum yap

• hocam eline sağlık

Yorum yap

• merhaba arkadaslar oncelikkle bayraminiz mubarek olsun allah herkezin tuttugu urucu kabul etsin, gelelim asil konuya, bende next ye 2000 cis super plus var, tps auto bin dosyasini usb linki nerde bulabilirim, bana yollarsaniz sevinirim çunku su anda tps'ler çalismiyor. hayirli bayramlar.

Yorum yap

• musti61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        merhaba arkadaslar oncelikkle bayraminiz mubarek olsun allah herkezin tuttugu urucu kabul etsin, gelelim asil konuya, bende next ye 2000 cis super plus var, tps auto bin dosyasini usb linki nerde bulabilirim, bana yollarsaniz sevinirim çunku su anda tps'ler çalismiyor. hayirli bayramlar.
                        şu an için sanırım tps bin dosyası yok
                        en son 26.9 tarihden sonra çıkmadı

Yorum yap

• şu an için sanırım tps bin dosyası yok
                          en son 26.9 tarihden sonra çıkmadı
                          28.09.2008 tarihli olan TPS dosyası burada. Ama çalışıp çalışmadığını denemedim.
                          Eklenen Dosyalar

Yorum yap

• hocam son yazılımı yükledikden sonra tüm kanallar gitti tekrar nasıl yükleyebilirim şimdiden tsk

Yorum yap

• emeğine sağlık hocam

Yorum yap

• cihadsozkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                hocam son yazılımı yükledikden sonra tüm kanallar gitti tekrar nasıl yükleyebilirim şimdiden tsk

Çanak ayarı bölümünden uydunuzu yapılandırınız disech A gibi ve OTO aramadan Nıt açık yapıp taratınız

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X