• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 5000-5500-6500-7500- Uydudan Key Data ve Yazılım Güncelleme Resimli Anlatımı

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Elİne SaĞlik SÜper Bİlgİ

Yorum yap

bende next ye-7500 ci var uydudan data nasil guncelleyebilirim ya da kablo ile pc ye nasil bagalityp yukleme yapabilrim laptop kullanişyorum nereye takicam hangi kabloyu kullanicam??

Yorum yap

Afedersİnİz Ama Uydudan GÜncelleme Hala Aktİfmİ. BİldİĞİm Kadariyla 1,5 Yil Önce İptal OlmuŞtu. Bende Next7500cİ Var. BaŞlamiŞsa Ala Ne İyİ Ama BaŞlamamiŞsa Konuyu Kapatinda Acemİlerİn Caylaklarin Kafasi KariŞmasin. TeŞekkÜrler.

Yorum yap

ben biraz önce denetim data alımı ve yazılım güncelleme çalışmadı.

Yorum yap

evet bu olay coktan beri kullanılmıyo boşuna ugraşmayın bence bende denedim olmuyo

Yorum yap

arkadaşlar merhaba bende next ye 5000 cı var uyduda yazılım yüklemiyi denediğimde aktarım hatalı diyor aynı şeyi data güncellenmesindede diyor ne yapmalıyım sorun nedir bana yardımcı olabilirmisiniz

Yorum yap

Arkadaşım bu özellik şu anda kullanımda değil boşuna uğraşma.PC den güncellemeye devam.

Yorum yap

bende next ye 5000 ci var cok eski
                  icinde 30 haziran 2003 yazilimi yüklü YAZILIM versiyonu 1.3
                  Donanim versiyonu 1.0
                  Galiba emu yok SANIRIM, cünkü lisan seciminde kirmiziya bastim sonra 2528 . hicbisey olmadi.
                  Simdi benim cihazi ne yapmamiz gerekiyor. Chip limi chip sizmi cihazim,
                  önce hangi yazillimi atmam gerek?
                  FLASH I yakmadan bir cözüm varmi arkadaslar

Yorum yap

nextstar ye5500 cı

bu verdiğiniz 2005 ten önceki makina ise napacağız saygılar

Yorum yap

Selam arkadaşlar ben bir sorunla karşılaştım cihaz Next YE-7500CI cihaz acılmıyor.fişe taktıgımda önde bir acılmaya meyilli cizgiler cıkıyor ve başka bir tepki vermiyor.Acaba yazılım dan mı kaynaklanıyor veya başka bi sorunmu var.Yardımcı olursanız çok sevinirimn.

Yorum yap

yeni yazılım kontrol ediyor yazıyo ama bişey bulmuyoo bekliyo sadce ustam next 7500 cı auto da denedim frekans üzerinden de denedim olmadı sen son güncel yazılımı yükledim bilgisayardan ama uydudan günceleme yapmıyo bir cvp yazarsan sevinirim tşkler

Yorum yap

thanksssssssssssssss

Yorum yap

Paylaşım vede Çalışmaların için Teşekkürler.. Yalnız Anlattığını gibi Her şey Aynı Recever imde Next YE 5000 XCI dır fakat hata veriyor 12476 Yatay 27500 sanırım bu eski Bunun Yenisi için bilgi verirseniz sevinirim.. Şimdiden Teşekkür eder Çalışmalarınızın Devamını Dilerimm... [email protected]

Yorum yap

Artık auto güncelleme filan yapmıyor 12476 Yatay 27500 bu frekansta güncellece yapmıyor hata veriyor sanırım bu frekans değişti... Yeni frekansınızı yazarsanız sevinrim. Next Ye 5000 XCI

Yorum yap

avciveli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Artık auto güncelleme filan yapmıyor 12476 Yatay 27500 bu frekansta güncellece yapmıyor hata veriyor sanırım bu frekans değişti... Yeni frekansınızı yazarsanız sevinrim. Next Ye 5000 XCI
                                evet bendede güncelleme yapmıyor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X