• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TPS-ABSat Konuları (Lütfen Yeni Konu Açmayınız)

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    CX modelinde Absat pakedi açılmaz.
    hocam sadece cx e özgü deil dimi superlerin hepsi için geçerli

Yorum yap

• Bu günkü (28.09.2008) tps.bin dosyası ne zaman verilecek?

Yorum yap

• tasarım üsdadım bugün tps bin dosyası verilecekmi saygılar next 2000cıs pulus saygılar

Yorum yap

• evet tps bugün kapalı ..heralde ****** çıkmadı.

Yorum yap

• tps ler bayram tatiline girdi heralde
            NEXT 2000 CIS SUPER PLUS
            GOLDMASTER SG-2100 DISEQC MOTOR

Yorum yap

• 2000cıs super pluslar tps açmıyor yardım

Yorum yap

• tasarım hocam son tps hangisi verildi en son 24 düydü onunla devammı hala

Yorum yap

• iyi akşamlar... herkesin bayramı kutlu olsun .bayram tatilinde evdeyiz ama auto programlarla indirdiğimiz tps dosyaları çalışmıyor. forumda ise 24-09 tarihi sonrası bulamıyorum. çözebilen varsa yardım ederseniz sevinirim...

Yorum yap

• ertankop Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    iyi akşamlar... herkesin bayramı kutlu olsun .bayram tatilinde evdeyiz ama auto programlarla indirdiğimiz tps dosyaları çalışmıyor. forumda ise 24-09 tarihi sonrası bulamıyorum. çözebilen varsa yardım ederseniz sevinirim...

şimdilik tps dosyası yok bekleyip görücez

Yorum yap

• arkadaşlar yani iyca konodan saptirşsiniz iyi ki her şeyi yerinda yazarsaniz hepimiz faydalanak.teşekurler

Yorum yap

• next hdv 2000 var hotbird teki TPS ve AB Sat paketlerini nasıl izleyebilirim

Yorum yap

• TASARIM HOCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA neredesin her şey göçtü
                          2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• mach1 hoca nerdesin emular yanıyor.flashlar aç kaldı (yanlış anlaşılmasın yapılacak birşeyler varsa yaparlar teşekkür ederiz.)

Yorum yap

• ayıp ayıp sesinizi yükseltince herşey sizin istediğiniz gibimi olacak çok çok ayıp ettiniz işte şimdi. Tasarım arkadaşım sizin hizmetliniz değil sadece hepimize yardımcı olmaya çalışıyor sağolsun. Bazı arkadaşlarda çok moral veriyor bağıra çağıra malesef.cihazları aldığınız dükkanın kapısına gidip bağırın avazınız çıktığı kadar bakalım elinize ne geçecek.bir deneyin sabırsız arkadaşlar..konuşmak gümüşse <<<<>>>>susmak altındır veya söz gümüşse<<<<<<>>>>>sükut altındır.........anlayana tabiiki.....

Yorum yap

• sakın ama sakın

tasarım ustama sakın ama sakın dil uzatma onu neyle itham ettiğini düşün o hiç bir zaman taraf olmamıştır biraz konuştuğunu bilde konuş adam sansınlar neyin danışıklı dövüşünden bahsediyorsun sen ne biliyorsunda bu şekilde konuşuyorsun her gün soft ları tps leri view leri aldığınızda neden sesiniz çıkmıyordu o zaman tasarım danışıklı dövüş yapmıyordu emin ol elinden gelse bizimle ekmeğini aşını paylaşacak kadar değerli bir insan hakkında sana yorum yaptırtmam heleki emeğe ve bilgiye asla ve asla seni kınıyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X