• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Cx 18.4.2008 Yazılımı

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Tasarım hocam yeni yazılımı verirken bu açıklamayı yapmışsın tabiki yeni yazılımdan bugün haberimiz oldu ve şuan işteyim S-e-x View Auto.
    Yarına kadar gitmezse diye bir açıklaman var şuan aktifmi kanallar gittiyse yeni yazılımı yüklemeye gerek varmı teşekkür benim gibi merak edenlerinde merakını gidermiş olursun teşekkürler emeği geçen herkese

Yorum yap

• sayın hocalarım hepinize günaydın benim sorun ye 2000 cis sper pluslara yazılım çıkacakmı çektıysada ben mi bulamıyorum en son çıan yazılım olan 17.04.2008 yükledim daha önce açılan kanallar şimdi iki dakka sonra tekrar şifreye giriyor her şeyi dedim acaba tekrardan mı bir yükleme yapmalıyım bana yardımcı olursanız sevinirim hepinize şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için

Yorum yap

• İyi günler...
        Eğer Next CX lerde bir sorun yoksa bize de bu yazılımları verin. Cihazım Next CIS Süper Plus
        Teşekkür ederim.
        :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

• 0206 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          İyi günler...
          Eğer Next CX lerde bir sorun yoksa bize de bu yazılımları verin. Cihazım Next CIS Süper Plus
          Teşekkür ederim.
          arkadaşım ben riskini göze aldım cx in yazılımını cıs a boot modunda attım
          bir sorun yaşamadım sende riski göze alıp atarsan izleyebilirsin wievleri yalnız boot modunda atman lazım başka türlü makina kabul etmiyor
          mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

• turk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşım ben riskini göze aldım cx in yazılımını cıs a boot modunda attım
            bir sorun yaşamadım sende riski göze alıp atarsan izleyebilirsin wievleri yalnız boot modunda atman lazım başka türlü makina kabul etmiyor
            İlgi ve alakana teşekkür ederim. Riskli bir makinama atmak istemiyorum. Bilgi amaçlı Boot modunda atmak ne demektir. Bir zahmet açıklar mısın
            :tr:....::::Güneşin En Güzel Doğduğu ve En Güzel Battığı Yer::::....:tr:

Yorum yap

• 0206 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              İlgi ve alakana teşekkür ederim. Riskli bir makinama atmak istemiyorum. Bilgi amaçlı Boot modunda atmak ne demektir. Bir zahmet açıklar mısın
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189
              burda sorunun cevabı var arkadaşım
              mustafa kemal i sindiremeyenler onun sağlamış olduğu demokrasi ve getirdiği evrensel yenilikler ile ayakta durduklarını unutmasınlar

Yorum yap

• cx makinası olup yenı yazılımı yukleyen arkadaşlar hala cihazlar kendi auto yapıyormu

Yorum yap

• arkadaşlar 18.04.2008 yazılımında hala wiev ler açıkmı.çünkü 2 günde çöküyolar.hala açıksa hemen yüklüyeyim.yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

• 2000 süper cıs cihaza bu yazılımı atmayın arkadaşlar renk ayarlarında(RGB-CVBS)
                    sorun yapıyor görüntü bozuluyor.ilgilenen arkadaçlara duyrulur.

Yorum yap

• sedattascı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      2000 süper cıs cihaza bu yazılımı atmayın arkadaşlar renk ayarlarında(RGB-CVBS)
                      sorun yapıyor görüntü bozuluyor.ilgilenen arkadaçlara duyrulur.
                      evet forumdada okudum ne gerek var cıs lara bu yazılımı atıyorlar sabırsız arkadaşlar cx makınalar wievlwei çözüp çüzmediği hakkındada birşey yazılmıyor ama çözmese muhakak çözülmüyor derlerdi demekki hala çözüyor

Yorum yap

• senselim Nickli Üyeden Alıntı
                        arkadaşlar 18.04.2008 yazılımında hala wiev ler açıkmı.çünkü 2 günde çöküyolar.hala açıksa hemen yüklüyeyim.yardımcı olursanız sevinirim.
                        evet açık sözkonusu kanal üzerinde yaklaşık 30 saniye bekle açar

Yorum yap

• pişmedimi daha bu yazılım yawww. (cis super plus)
                          Dreambox 7020si -
                          Dreambox 500s -
                          250 Gb. WD Usb harddisk -
                          7w-7e-13e-42e 4x2'li Lnb ile
                          ---------------------------
                          İntel Core2Duo E8400 işlemci, Asus Anakart,
                          2x1 gb Kingston 800 mhz ddr2 ram,
                          250 Gb. Maxtor sata2 harddisk,
                          Ati Radeon 4670 1 gb ekran kartı,
                          17 inch Samsung 943NWX LCD Monitör
                          Türkiye'de NEXT, Dünya'da DREAMBOX :bravo:

Yorum yap

• emperormz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            pişmedimi daha bu yazılım yawww. (cis super plus)
                            herhalde bir problem var. hocalarımız bir açıklama yapamazmı?

Yorum yap

• zaman uzadığına için Yazılımla başka süprizlerdemi geliyor acaba:ehehe:

Yorum yap

• hadi hayırlısı merakla bekliyoruz.
                                Dreambox 7020si -
                                Dreambox 500s -
                                250 Gb. WD Usb harddisk -
                                7w-7e-13e-42e 4x2'li Lnb ile
                                İntel Core2Duo E8400 işlemci, Asus Anakart,
                                2x1 gb Kingston 800 mhz ddr2 ram,
                                250 Gb. Maxtor sata2 harddisk,
                                Ati Radeon 4670 1 gb ekran kartı,
                                17 inch Samsung 943NWX LCD Monitör