• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

3. uydu tavsiyesi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 3. uydu tavsiyesi

Herkese İyi Akşamlar;
    2000 Cx usb'SİZ makinem var. Türksat ve Thor uydularım var. Çanak 90cm'lik. Hotbird de kanal kalmadı. Çanağı çevirek 3. bir uydu tavsiye edebilirmisiniz? Mekan : İZMİR :yess:
    İlgi ve Bilgi için teşekkürler

arşimed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese İyi Akşamlar;
    2000 Cx usb'SİZ makinem var. Türksat ve Thor uydularım var. Çanak 90cm'lik. Hotbird de kanal kalmadı. Çanağı çevirek 3. bir uydu tavsiye edebilirmisiniz? Mekan : İZMİR :yess:
    dostum nilsata çevir ve aparatla 8w-12,5 uydularınıda izlersin
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Teşekkür ederim. Uyduları bulup içeriklerini hemen inceleyeceğim. İyi Geceler.
      İlgi ve Bilgi için teşekkürler

Yorum yap

ohho sen daha 2 uydudamısın sen uyu arkadaşım ben su anda mevcut next super plus ile 90 cm motorlu yaklaşık 17 uydu ile 9600 kanal almaktayım

Yorum yap

arşimed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Herkese İyi Akşamlar;
          Konuyu açtığınız bölümle herhangi bir ilgisi yoktur. Bu yüzden Uydu Sohbeti alanı kaydırılmıştır.

Yorum yap

warlozka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            ohho sen daha 2 uydudamısın sen uyu arkadaşım ben su anda mevcut next super plus ile 90 cm motorlu yaklaşık 17 uydu ile 9600 kanal almaktayım
            ne demek sen uyu arkadaşım her kezin imkan ve olanak çerçevesinde kendine göre anten çevirir sahip olur izler izlemez bu şekil yaklaşım olmaz!!! sen 17 uydu izliyorsun diye herkez izlemek yada sahip olmak zorunda değil imkanları o kadar bendede 45 uydu var cihazın kanal kapasitesi yetmiyor sende neden 17 uyduda kaldın merak ettim doğrusu

Yorum yap

alman kanalları ağırlıklı olsada,astra uydusu hotbird uydusuna göre daha iyi bana göre...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X