• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Files By Ekurel

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• hallederiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    7500 lerde bir haftadır thor uydusundaki digi tv açmaz oldu keylerde değişmedi sebebi nedir acaba bilen varmı
    http://www.flysat.com/1west.php bak bu linkte nagra 3 oldukları açıkça belli
    saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

• Thor ***

Merhaba arkadaşlar,

Az önce Thor kurdum. Elimde Next 2000 CX super plus var. Yazılım olarak 14.11.2008 tarihli yazılımı ve üstüne 4.12.2008 Next 2000 Fmb Plus Emu Keylerini attım fakat açmadı. Ayrıca bir püf noktası mı var?

Yardımcı olursanız memnun olurum; iyi bayramlar herkese...

Yorum yap

• Thor uydusunu turksat hotbrid veya Ew3 canağıyla yansıma olarak alabilirmiyiz bişiler

Yorum yap

• echocum Nickli Üyeden Alıntı
          Merhaba arkadaşlar,

Az önce Thor kurdum. Elimde Next 2000 CX super plus var. Yazılım olarak 14.11.2008 tarihli yazılımı ve üstüne 4.12.2008 Next 2000 Fmb Plus Emu Keylerini attım fakat açmadı. Ayrıca bir püf noktası mı var?

Yanlış dosya atmışsın. Super yazanı at.

Yorum yap

• terona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Thor uydusunu turksat hotbrid veya Ew3 canağıyla yansıma olarak alabilirmiyiz bişiler
            Alamazsın.

Yorum yap

• Teşekkürler, super yazanla hallettim.

Yorum yap

• bu akşam lazım olan bissler de var mı bu softcam de..??

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  onlarda nagra 3 sistemine geçtiler saygılar
                  sayın arkadaşım THOR-DIGI tv şu an açık sen cihazını bir kontro et sistemde herhangi bir değişiklik yok,seyre devam ediliyor,
                  kolay gelsin
                  ı
                  150cm desat parabol çanak mot. 34 uydu,150cm parabol baff çanak 32 uydu , 2adet beyaz SHARP lnb,2adet 90cm parabol çanak,siyah SHARP,2adet ofset 90 cm çanak 5li aparat*1adet 120cm ofset,grundıg lnb
                  CİHAZLAR=BAFF6000CI TWİN ıbm--BAFF mxplus-STARSAT 220cı--NEXT 2000 DPCIS süper plus --SUNNY 7011cı c.board--GOLDMASTER 9400 vcı-BAFF 2000 FULL DH- ATLANTA HD BOX TUŞLU-SKYTECH 12010 FULL HD LINUX-STARCOM 1005 FULL HD

Yorum yap

• THOR Next 8000xcam

echocum Nickli Üyeden Alıntı
                    Merhaba arkadaşlar,

Başka bir sorum daha olacaktı.

Next 8000 XCAM cihazımı çocuklar kullanıyor. Ama ona ilk 29 Eylül yazılımı üstüne ******* atamadım. STBloaderle cihaza yükleme yapamadım. Acaba başka yeni *** ve loader mı kullanmam gerekti.

İlgilendiğiniz için teşekkürler...

Yorum yap

• bülent56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      http://www.flysat.com/1west.php bak bu linkte nagra 3 oldukları açıkça belli
                      saygılar
                      orad hem nagra2 hemde nagra3 yazıyor

Yorum yap

• eline sağlık

Yorum yap

• arkadaslar, next fta-usb icin next super plus ek_071208.zip bu yazilim dogrumu?
                          Dreambox 7020Si & Next YE-2000 FTA USB

Yorum yap

• EKUREL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            1-polsatlar 4-5 kanal kaldı onlarda acık yarın son gun resmı acıklamaya gore ondan sonra bulamazsınız...
                            2-raı afrıca coktu acılmıyor
                            3-seca raı ler ok dır next *** bellı degıldır..

baska sorunuz !!
                            tesekkurler biraz gec oldu ama.
                            bu arada su thor uydusunu izleyebilmemiz icin gerekli olan canak capi veya baska durumlar hakkinda bilgi alabilir miyim? ben de motor taktirayim bari canaga hotbird'den fazda kalmadi galiba? bu arada ben de next 5000 ci var herhalde buna motor takilabiliyor?

Yorum yap

• teşekkürler, sizde olmasanız hotbird'te hiçbir şey izleyemeyeceğiz... emeğinize ve ellerinize sağlık...

Yorum yap

• atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                arkadaslar, next fta-usb icin next super plus ek_071208.zip bu yazilim dogrumu?
                                Merhabalar,
                                Sayın Atsiz77 Bey,
                                Evet doğru olan softcam'ı bulmuşsunuz. Gönül rahatlığıyla cihazınıza yükleyebilirsiniz.
                                Bilgilerinize sunarım.
                                Saygılarımla.
                                "Şeytanın Zaferi İçin Gerekli Olan Tek Şey, İyi İnsanların Hiçbir Şey Yapmamasıdır." Edmund BURKE (12 Ocak, 1729 - 09 Temmuz, 1797)

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X