• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 19.8.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Sanırım ben sorunumu anlatamadım !

Yorum yap

• hazır kanal sıralamasımı atıyorsun yoksa taratıyormusun arkadaşım birde cihaz hafızazına kanalları yedekliyormusun birde o şekilde dene
      AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

• Nexs sÜper plus cis

Nexs sÜper plus cis kayit yapmiyor son yayilimdan sonra ne yapabİlİrİm

Yorum yap

• eşkiya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Nexs sÜper plus cis kayit yapmiyor son yayilimdan sonra ne yapabİlİrİm
          FAT32 formatlı, Okuma ve yazma hızı yüksek bir Flaşbellek yada USB-HDD tak cihaza sonra Help tuşuna bas kayıt başlar...Tabi son yazılım yüklü olacak cihazında......

Yorum yap

• ttunjay Nickli Üyeden Alıntı
            benim next yr 2000 cx super plus um var.sabahları kalktığımda tv yi açtığım zaman Data bilmem ne yükleniyor yazıyor.ok ye bastığımda kanallar sıfırlanıyor.
            Kanal yok yazıyor.
            Tekrar kanal yüklüyorum.

Bu çoğu zaman oluyuor bende.

bununbir nedeni varmı.Bilen arkadaş bana yardım etse cok memnun olurum.
            Teşekkur
            Gece siz uyurken Elektrik kesintisi oluyorsa bu doğaldır...Bu durumlarda OK demeyip IPTAL bas......Kanallar silinmez....

Yorum yap

• hocam sizden ricam polsatlara verilen auto yazılımını yükliyecem bi türlü bulamıyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz memnun olurum teşekkürlerimi iletirim emeğinize sağlık

Yorum yap

• yeni yazılım hakkında

arkadaşlar 2000 cıs süperplus cihazım var nielsat yok yeni yazılımı yüklemem gerekirmi acaba

Yorum yap

• nielsat icin yeni yazılımı yükleme

Yorum yap

• 1.mesaja bak orda.
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210
                    TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                    UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                    DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                    NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                    DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                    NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• 30.06.2008 yüklü ise yükle kanalların silinmez.
                      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                      VU+ SOLO 2
                      Popcorn Hour A-210
                      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• yükledikten sonra kanalların görüntüsü gitti sadece ses var bütün kanallarda şifreli kanal uyarısı çıkıyor. Ne yapmalıyım?

Yorum yap

• Cihazı resetleyip tekrar kurun sorun kalmaz.

Yorum yap

• teşekkürler. düzeldi

Yorum yap

• Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Ben next 2000 cx sper plas kullanıcısıyım. Cihazım kendi kendine sürekli boot ediyor. Daha doğrusu boot yazıyor sonra play tam kanal açılırken tekrar boot ediyor. İlk kez böyle birşeyle karşılaştım bilgisi olan varsa lütfen cevaplayın. Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• efeefeefe Nickli Üyeden Alıntı
                                Arkadaşlar öncelikle iyi akşamlar. Ben next 2000 cx sper plas kullanıcısıyım. Cihazım kendi kendine sürekli boot ediyor. Daha doğrusu boot yazıyor sonra play tam kanal açılırken tekrar boot ediyor. İlk kez böyle birşeyle karşılaştım bilgisi olan varsa lütfen cevaplayın. Şimdiden teşekkürler.
                                boot menüden yazılım at p-eksi tuşa elini basılı tutarak ...tekrar aynı sorunla karşılaşırsan en yakın servize götür bu gibi arızaları genelde sadece pc ler yapar ben hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım
                                62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X