• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Türksat (Şebeke arama ) Frekansı Güncel 2016

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Türksat (Şebeke arama ) Frekansı Güncel 2016

Otomatik güncelleme yapabilmek için, Türkiye ve Avrupadan TÜRKSAT TANITIM (12380 V SR:27500 FEC:3/4) Türkiye ve Orta AsyadanTURKSAT PAKET (12423 H SR:30000 FEC:3/4) yayınlarımızın parametreleri manuel olarak girilmeli ve şebeke arama (Network Search) açık seçilmelidir.

Türkiye ve Avrupadan TÜRKSAT TANITIM
    FR:12380 V
    SR:27500
    FEC:3/4

Türkiye ve Orta AsyadanTURKSAT PAKET
    FR:12423 H
    SR:30000
    FEC:3/4

memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türksat (Network seharch) frekansı değişti..
    11844 V 02222
    teşekürler informant
    62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

arkadaşlar hiçbişi bulmuyor sadece tanıyım kanalaı..yardımcı olun lütfen

Yorum yap

gokhan2121 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar hiçbişi bulmuyor sadece tanıyım kanalaı..yardımcı olun lütfen
        NIT tarama yada şebeke tarama açık olarak tarama yapınız.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

arkadaşlar yeni frekansları nasıl gireceğiz ?? benim gibi acemiler için anlatabilirmisiniz

Yorum yap

mey20 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar yeni frekansları nasıl gireceğiz ?? benim gibi acemiler için anlatabilirmisiniz
            kullandığın cihazın markasını bilmiyorum ama maüel arama yada kanal ekle,den gir ilk mesajdaki tıpı yaz Nıt on yada şebeke arama açık tarat bulur

Yorum yap

turksat network arama frekansı 11844 2222 ver. şu an bağlantılı şebeke arama servis hizmeti vermiyor. değişiklilkmi var.
              Next&Nextstar
              EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

Türksat frekans güncelleme (hızlı arama)yeni tp eskisi ile değişmiyor.yani yeni tp yi eskisinin yerine koyamıyorum.
                :toplu:

Yorum yap

arkadaşlar bende next 2000 super hdtv var vermiş olduğunuz frekanta kanalları aradığıma bulmuyo hiç sinyal yok ne yapsamda çözemedim olayı yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

pumas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    arkadaşlar bende next 2000 super hdtv var vermiş olduğunuz frekanta kanalları aradığıma bulmuyo hiç sinyal yok ne yapsamda çözemedim olayı yardımcı olursanız sevinirim
                    Sinyal olmadan bulamazki önce uydu ayarından dischq yapılandırın anten v.s kontrol edin sonrada Nıt on yapıp taratın

Yorum yap

uzun zamandır uydu alıcıma kanal arama yapmıyorum ben en son yapmamın üzerine 2 yıl olmuştur herhalde ama çoğu kanalı seredebiliyorum yani antelde felan problem yok aynı sorun hotbirddede var sizce ne yapmalıyım?????????

Yorum yap

menüdeki çanak ayarı nasıl olmalıdır bi bilgin varmı acaba....

Yorum yap

uzun zamandır uydu alıcıma kanal arama yapmıyorum ben en son yapmamın üzerine 2 yıl olmuştur herhalde ama çoğu kanalı seredebiliyorum yani antelde felan problem yok aynı sorun hotbirddede var sizce ne yapmalıyım?????????
                          birinci mesajdaki frekanzi yazmadan cihaz da daha önceden ayni frekanz olup olmadigin konturol et varsa eger yeniden yazmana gerekyok yazarsanda sinyal alamasin nit taramayi acik olsun

hotbird hangi frekans dan sinya aliyorsan taramayi da o frekans dan baslad
                          nit tara acik olsun

Yorum yap

Anteninizdeki problem nasıl bilinebilir skyturk ntv paketi çıkıyorsa sorun yoktur 2yılda çok şeyler değişti sizin güncellediğiniz 2 yıl önce yeni uydu atılıp tüm frekanslar değiştiğinde güncellenmiş
                            cihazınızı güncelleyeniz....

menüdeki çanak ayarı nasıl olmalıdır bi bilgin varmı acaba....
                            menüdeki çanak ayarı disechq ayarı tek anten kullanıyorsanız yapılandırmanıza gerek yok direkt alabilir 2 yada üstü anten kullanıyorsanız antenlerin yayında disech vardır hangi çanak kaç no bağlanmışsa uydu anten ayarı bölümünden o rakam yada harf verilmeli..

Yorum yap

11844 çalışmıyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X