• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 14.11.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kanal kurucuları,Sevgili Arkadaşlar ve uzman arkadaşlarımın, kısacası herkesin kurban bayramını kutlarım nice mutlu bayramlar geçirmeniz dileğiyle.

Yorum yap

• cetinmodel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşım ben bu promlemi tplerle oynamakla çözdüm ...haklısın telsiz telefon atv ve bir kaç kanalın sinyalini düşürüyor... atvnin frekansını sil (11628 H 6666) ....ve 11624 H 6666 olarak gir ve tarat .....düzelir....!
      ilgin için teşekkürler. Onu çok denedim ama telsiz telefonla çakışiyor...

Yorum yap

• ustalar bende digitürk yasal kart var. yazılımı attım. sorun yoktu. makineyi kapatıp tekrar açtığımda kart okunuyor ibaresi çıktı ve öylece kaldı. eski yazılıma dönmek zorunda kaldım. böyle bi sorun yaşayan var mı acaba

Yorum yap

• uydudan yazılım günceleme yazılımı nezaman geliyor

Yorum yap

• a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            uydudan yazılım günceleme yazılımı nezaman geliyor
            Yılbaşında gelecekmiş......

Yorum yap

• bayram hediyemizi aldık çok saolun degerli hocam

Yorum yap

• arkadaşlar elinize saglık teşekkürler ve bayramınızı şimdiden kutlar esenlikler dilerim

Yorum yap

• 2000cıs yazılımını yükledim
                  bir önceki yazılımda olmama rağmen kanallar silindi
                  şu an uyduları otomatık olarak taratıyorum
                  sanırım 1 saat sürer 40 uydunun taranması

Yorum yap

• SAYIN ERDEM AĞABEY yaptığınız ilmi açıklamalar için çok teşekkür ederiz..

Yorum yap

• SAYIN TASARIM HOCAMDAN da aynı ilmi açıklamalarını beklerim Tasarım Ağabey.

Yorum yap

• ellerinize sağlık üstatlar

Yorum yap

• yazılımı attım usb den hazır kanal dosyası yükleyemiyorum yazılım uygun değil diyor

Yorum yap

• uyduları yeniden ekleyip kanalları taratın saygılar.
                            kay:

Yorum yap

• Bu yazılımı hazırlayan tüm dostlara çok teşekkürler.Yeniden tarattım ama show tv yok idi Frekansı 11964'ü buldum fakat sembol değerini sehven 9525 yazılmış 5925 olarak düzeltip yeniden taratınca show tv çıktı bilgilerinize.
                              BÜTÜN HESAPLARIN BİTTİĞİ NOKTADA ÇANAKKALE BAŞLADI VE ÇANAKKALEYİ HESAP ETMEYE MATEMATİK YETMEDİ.

Yorum yap

• NEXT_YE-2000_CX_SUPER_PLUS_QNEC123.70_111408 yazılımını attım saat /tarih ayarları kısmında Tarih olarak 1997 girilmiş ve sadece gün ileri doğru değişiyor.Tarihi ayarlamak için 365x12=4380 defa basmak gerekiyor ustaların bilgisine.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X