• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE2000 Super HDTV 12.02.2009 Test Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

dyox18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    onların sinyali güçlüdür gelir normal cihazı 4.8e getirip taratırsan daha fazla kanal gelebilir sinyali güçlü 2,3 tp var orda sonra yine diseqi 7e getir o kanallarıda seyredebilirsin kolay gelsin
    denicem saygılar...

Yorum yap

yazılım için teşekkürler..
      • Next, Next..her zaman Next..
      • Samsung LE-40F86BD *Samsung HT-TXQ120 *Next 2000HD Super(eSata) *WD 500 GB MyBooks(eSata/USB)
      • ASUS VENTO7700 *INTEL8400CPU (3.0GHz) *2xOCZ REAPER 2GB DDR2 800MHZ (DualKit) *Gigabyte GA-EX38-DS4 *MSI NVIDIA Ultra-Quiet 8800GT-ZILENT 512MB *DDR3 PCI-E Dx10 *2xSeagate 250GB 16MB ST3250410AS 3AAC *HP W2207H 22" HDMI LCD * 2xAsus DRW-1814BLT Sata *Logitech S510 Kablosuz Set

Yorum yap

diğer süper serilerde olduğu gibi bu seriyede turbo kanal olmasada en azından
        donarak kanal geçiş eklenemezmı eğer bu olursa gerçekten süper olur
        __________________________________________________ ______________________________

Yorum yap

banderas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          diğer süper serilerde olduğu gibi bu seriyede turbo kanal olmasada en azından
          donarak kanal geçiş eklenemezmı eğer bu olursa gerçekten süper olur
          __________________________________________________ ______________________________
          katiliyorum. Su anda sanki cok yavas bir receiver gibi ozellikle sifreli yayinlarda kanal deyistirirken ekran karariyor ve bir kac saniye sonra yine aciliyor.

donma ozelligi oldumu en azindan kararti olmaz ve sanki direkt gecis yapmis gibi olur.

tabi direkt saniyede gecis olsa daha bir guzel olur.

Yorum yap

hakhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yazılım için teşekkürler digium arkadasım yalnız bişey dıkkatımı cekdı cıhazın on ekranındakı dısplay ısıgı cok az yanıyor 31-12-2009 tarıhlı yazılımda boyle sorun yok ıkısınıde denedım dısplay ekranında duzeltılırse daha guzel olur saygılar...
            Menü > Cas > Com Port: None seçerseniz ön panel ışığı normale dönecektir.

Yorum yap

donma

akin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              katiliyorum. Su anda sanki cok yavas bir receiver gibi ozellikle sifreli yayinlarda kanal deyistirirken ekran karariyor ve bir kac saniye sonra yine aciliyor.

donma ozelligi oldumu en azindan kararti olmaz ve sanki direkt gecis yapmis gibi olur.

tabi direkt saniyede gecis olsa daha bir guzel olur.
              evet bende katılıyorum dediklerinize evet sifrelide de özelllikle .

Yorum yap

selam

1.ilk sorunum hdmı ve yuv hakkında cıhazı özelikle hdmı ile bagladıgımda sd yayında %20 bir iyileşme olur hemde hd yayın seyrederım dıye aldım fakan hdmı görüntü ileşmesi yapmadı yuv bagladıgımda görüntüde belirgin bir düzelme oldu
                2. cizahı birde tüplü tv bagladım altın uclu scartla ama görüntü eski digiline cihazdan daha kötüydü resmen yatay cizgiler görünüyodu bu sorum su bu cıhaz sadece hd yayın ve panalt tv içinmi üretilmiş
                3.birde cihazda upscale özeligi olmadıgını aldıktan sonra ögrendım bu özellik yazılımla eklenebilirmi

not tv hdready
                sorular acemi gelebilir ilk defa bu panel tv ve hd riciver kulanıyorum
                şimdiden teşekür

görüntüyü ileştirmek için hertürlü önreriyede muhtacım
                cihazımda siyah kasadır

Yorum yap

arkadaşım siyah veya gri kasa olmasının hiç bi farkı yok görüntü için ikiside aynı

Yorum yap

ayayhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    selam

1.ilk sorunum hdmı ve yuv hakkında cıhazı özelikle hdmı ile bagladıgımda sd yayında %20 bir iyileşme olur hemde hd yayın seyrederım dıye aldım fakan hdmı görüntü ileşmesi yapmadı yuv bagladıgımda görüntüde belirgin bir düzelme oldu
                    2. cizahı birde tüplü tv bagladım altın uclu scartla ama görüntü eski digiline cihazdan daha kötüydü resmen yatay cizgiler görünüyodu bu sorum su bu cıhaz sadece hd yayın ve panalt tv içinmi üretilmiş
                    3.birde cihazda upscale özeligi olmadıgını aldıktan sonra ögrendım bu özellik yazılımla eklenebilirmi

not tv hdready
                    sorular acemi gelebilir ilk defa bu panel tv ve hd riciver kulanıyorum
                    şimdiden teşekür

görüntüyü ileştirmek için hertürlü önreriyede muhtacım
                    cihazımda siyah kasadır
                    ustalar su sorunlarıma bir cevap lütfen

Yorum yap

ayayhan Nickli Üyeden Alıntı
                      ustalar su sorunlarıma bir cevap lütfen
                      1. SD yayınları yuv veya scart bağlantıyla, HD yayınları HDMI bağlantıyla seyretmek kesinlikle en iyi sonucu verir. Cihazı TV'ye her iki bağlantıyla da bağlayın. SD yayın için scarta geçin, HD için de HDMI girişine geçin.
                      2. Tüplü veya panel TV için SD yayınları yine Scart veya YUV ile seyretmek gerekir. HD girişi olmayan TV'de zaten başka türlüsü olanaksız. Görünütün temiz olması lazım, çizgi filan olmaz, varsa kabloda veya uçlarda bir terslik vardır.
                      3. Bu sorunun yanıtı beni aşar.

Yorum yap

emeği geçenlere teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.

Yorum yap

:

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X