• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Wetek Play E2 Tandberg Emu OK

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Vu uno ya olurmu

Yorum yap

Vu için oscamlar burda
      http://www.mach1digital.com/mach1for...=65713&page=17
      Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
      http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
      www.nextyazilim.com

Yorum yap

arkadaşlar tamamdır nihayet Tandberg Config Dosyası ile teşekkürler

Yorum yap

İyi gözün aydın Özkaradağ ve mach1 ustalara teşekkürer sayelerinde natgeo wild da yılanları aslanları hd izliyoruz

Yorum yap

Bu kanalların keyleri ortalama kaç günde bi değişiyor bilen varmı

Yorum yap

Arkadaşlar 11272 ipk yı 7zip ile açıp data.tar içindeki usr ve etc dosyalarını çıkarıp ftp ile ViX4E2PROJECT yada başka bir imajdaki softcam dosyaları ile değiştirirseniz bu kanalları diğer imajlarda da açabilirsiniz.ViX4E2PROJECT imajında açtım şu an.Selamlarımla..

Yorum yap

android versiyona bunu yapabiliyormuyuz yoksa enigma image şartmı

Yorum yap

Android için verilen oscam güncel apk yi ostoolu kurman lazım
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

linkleri varmı?

Yorum yap

Tandberg'i Droid'te çözmek için Oscam'ın 11272 sürümü gerek, benim bildiğim Arm-Droid için çıkmadı.

Sevgiler...

Yorum yap

Hocalarım bir türlü verdiğiniz oscamı mnigma 0.3 e kuramıyorum.
                        tmp atıp şu komutları yazdığımda şu şekilde hata alıyorum. Acaba neden ki?

/tmp# opkg install *.ipk
                        Not selecting enigma2-plugin-softcams-oscam svn11272 due to incompatible architecture.
                        Unknown package 'enigma2-plugin-softcams-oscam'.
                        Collected errors:
                        * opkg_install_cmd: Cannot install package enigma2-plugin-softcams-oscam.

Yorum yap

Kurmaya çalıştığın Oscam uyumsuzmuş, ondan kuramıyorum diyor.

Sevgiler...

Yorum yap

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Kurmaya çalıştığın Oscam uyumsuzmuş, ondan kuramıyorum diyor.

Sevgiler...
                            Teşekkürler Hocam. Lakin kullandığım oscam dosyası ilk sayfada verilmiş olan oscam dosyası. Cihazım wetek play, kurulu imaj sdkarttan mnigma 0.3 versiyonu. Bir arkadaşta mnigmada çok iyi çalıştığını yazmış. Sizce benim cihazda mı imajda mı yoksa birşeyde mi hata var?

Yorum yap

atvimajda nasıl calişiyor arkadaşin dedığı gıbı yaptım ok dıyor ama kanalları acmıyor

Yorum yap

Arkadaşlar kullandığınız imajlara yüklenebilen oscam versiyonlarını yükleyin.Daha sonra 11272 deki oscam dosyasını ftp ile cihaza bağlanarak değiştirin.8888 portu ile oscama bağlanıp diğer bilgileri (dvbapi,softcam key,softcam user vb) web üzerinden atıp save deseniz de olur.Oscam dosyalarının yerini bulamayanlar bu yöntemi denesinler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X