• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Serisi Güncel EmuKeys ‎by uzm@n

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 fta usb

formda verilen dünkü tps ve soft*** dosyalarını yükledim ama açılmadı yardımcı olursanız sevenirim arkadaşlar
    Dostluğun en iyi yanı, sırlarınızı açabileceğiniz birisi olmasıdır.
    --------------------------------------------------------------
    Starcom SR X1005HD PVR, Next 2000 FTA usb,
    Next YE-18500 HD+Plus
    90cm ofset çanak (türksat) sabit,
    90cm ofset çanak hotbirt sabit. multifeed (sirus),
    90cm ofset çanak (multifeed +astra - w3),
    110cm Ofset Çanak Goldmaster Diseq Motor,
    500 GB CASPER (2.5) HD.

Yorum yap

• dunkuler coktu malesef
      dreamboxdestek

Yorum yap

• exper43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        formda verilen dünkü tps ve soft*** dosyalarını yükledim ama açılmadı yardımcı olursanız sevenirim arkadaşlar
        Dosyalar günlük olarak değişiyor,bugün verilirse yeni olanı atacaksınız..
        Forum Kuralları

Yorum yap

• tps eklendi

Yorum yap

• *** on tv ****** güncellendimi
            NEXT YE 2000 CX SUPERPLUS USBLİ 2 ADET 90 SANTİM ÇANAK 1 ADET 150CM ÇANAK HARİCİ 2 LNB SİRİUS ASTRA HOTBİRD THOR TÜRKSAT SEÇİLMİŞ TOPLAM 200 KANAL:tr:[S][/S]

Yorum yap

• irfanT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              *** on tv ****** güncellendimi
              hayır yeni cw şifreler belli değil henüz...

Yorum yap

• arkadaslar on tv ******* nezaman verilecek

Yorum yap

• uzman hocam 2000xcı plus cihazımda 614p yazılımı yüklü güncel softkeyleri PClink2.2 ile cihaza gönderiyorum fakat son zamanlarda verdiğiniz (tps.bin) dosyasını nasıl kullanacağız;direkt softkey gibimi atacağız yoksa softkey içine kopyalayıpmı atacağız bu konuda bilgi verirseniz sevinirim

Yorum yap

• beyhan44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    uzman hocam 2000xcı plus cihazımda 614p yazılımı yüklü güncel softkeyleri PClink2.2 ile cihaza gönderiyorum fakat son zamanlarda verdiğiniz (tps.bin) dosyasını nasıl kullanacağız;direkt softkey gibimi atacağız yoksa softkey içine kopyalayıpmı atacağız bu konuda bilgi verirseniz sevinirim
                    tps.bin dosyası sadece 2000 super plus usb li modellerde çalışır cihazınıza atmayın çalışmaz zaten...

Yorum yap

• verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim

Yorum yap

• Polsat eklendi super serileri için tps dosyası artık softcamın içinde olacak

Yorum yap

• uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Polsat eklendi super serileri için tps dosyası artık softcamın içinde olacak
                          helal onu nasıl becerdin diyecektim ki(tps dosyasını softcamın içine gömdün tek dosya yaptın sanmıştım )
                          meğerse zipin içine koymuşsun sadece değişiklik buymuş :ehehe: :ehehe:
                          neyse saol

Yorum yap

• teşekkürler....

Yorum yap

• 7500ci de premiere gitti arkadaslar bu sofcamlar da maalesef ise yaramiyor artik

Yorum yap

• s.ontv eklendi

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X