• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

NETA uydudan güncelleme yazılımları

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• NETA uydudan güncelleme yazılımları

NETA Troya2 sdr, Troya2 plus, Troya2 CI, nx200M ve S, Sedna 6300, nanobox, netty cihazların uydudan kanal ve yazılım güncellemesi için ekteki dosyayı bir defaya mahsus cihazınıza bilgisayardan yüklemeniz gerekli.

Eğer kanal listesini yüklerseniz yüklediğiniz liste sizin listeniz yerine geçecektir.

Eklenen Dosyalar
    ERASLAN
    NEXT D-SMART SATIŞ BAYİİ
    DREAMBOX 500S
    NEXT SUPER CX
    120 LİK MOTORLU ÇANAK

ücretsiz Cccam server için tıkla

eline sağlık konu sabitlendi

Yorum yap

teşekürler

Yorum yap

Troya2, Troya 2 CI, NX200, sedna6300, nanobox ve netty cihazlar için 29.01.2009 tarihli yazılım ve yeni kanal listesi uydudan güncelleme ile şu anda mevcut.

Yorum yap

ben güncellemeleri yapamıyorum neta troya 2 cı kullanıyorum Data Bulunamadı diyor yardım lütfen

Yorum yap

arkadaşlar 4X4 1100 D+CI cihaza hangi yazılım yükleniyor . ve ya bu cihazın yazılımı yokmu herkeze kolay gelsin hayırlı günler dilerim
            62*60*42*39*28.5*26*19*16*13*10*9*7*4.8*1*4*7*8*12 .5*15* diseqc motor 95 cm.ofset--NEXT 2000 DOBRATECH

Yorum yap

Troya 1 lere yeni yazılım ne zaman çıkacak

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X