• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV 12.2.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

hocam ellerine sağlık. hd tadını tam anlamıyla bu yazılımda aldım teşekürler ......

Yorum yap

bastet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Evet sorun aynı, hotbird ilk tp ler de frekans gidiyor benimde 10719 la 11747 arası tp lerde sinyal seviyesi 55-60 arası kalite 10, tps 11747 den sonra birden sinyal seviyesi 70-80 lere kalitede 85-90 lara çıkıyor bu frekanslardan geriye geliyorum tekrar sinyal gidiyor, açma kapama düğmesinden kapatıp açıyorum ilk tps olan 10719 dan itibaren sinyal seviyesi ve kalite full oluyor fakat stanby alınca tekrar gidiyor, sitenin uydu sistemini kuran ve bakımını yapan firmayı çağırdım sinyal seviyesini ve kalitesini ölçtüler hiç bir problem göremediler hatta sinyal bayağı kaliteli.

Sorunu takip etmeyi buradan yapalım. Birkaç konu altında sorunu gündeme getirdim, fazla oralığı karıştırmayalım...

Yorum yap

Teşekkür ederim kolay gelsin

Yorum yap

arkadaşlar 7500 ci serisinin yazılımı çıktımı?

Yorum yap

taskafa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşlar 7500 ci serisinin yazılımı çıktımı?

yok arkadaşım daha çıkmadı

Yorum yap

teşekkürler elinize saglık

Yorum yap

Danke

Yorum yap

hersey icin tesekkürler

Yorum yap

benim ana modem üst katta internete bi alt katta kablosuz aktarıcı ile baglanıyorum ethertnet ile kart paylasımından yararlanabilmem mumkunmü süper hdtv ile bi kac arkadasım 9000ultra ile paylasımdan yararlanıyor

Yorum yap

hocam 12..2.2008 tarihli yazımlımı yükledim.*** bölümü açık değil.nasıl aktif edebilirim

Yorum yap

Menu
                        cihaz versiyon bilgisi
                        kırmızı tuş
                        1234 yap çık emu açar
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

teşekürler hocam

Yorum yap

yardım

sayın arkadaşlar,1 odamda inpaxtan mgcamd ........ ve ccam dan hotbird paylaşım üyeliğim var.salona next 2000 hdtv aldım.mgcamd paylaşımını hallettim ama ccam daki hotbird paylaşım bilgilerini aktaramadım.inpaxtan hangi bilgileri fxp ile nereden alıp next te nereye yazmalıyım.teşekkürler.
                            Next YE2000 hd,Sony 40d3500 full hd

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X