• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

truman

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• truman

truman diye bir share peoğramı çıkmış herhalde. diğerlerine göre performansı nasıl acaba? deneyen var mı.

evet bende denedim bi kanal açtırmdım next2000xcı plus cihazla , bu konuda deneyimli arkdaşlar bize yardımcı olursa memnun oluruz.saygılar

Yorum yap

nerde bu program?

Yorum yap

ewet nerde
        Dreambox-500s NEXT 8000 X-CAM PIONEER HD TV 43'' PLAZMA EKRAN :mzk:

Yorum yap

link burda

http://www.tmsatsw.com/tm-150PLUS/download.HTM truman bende yeni çektim denedim olmadı

rica etsem üstatlar bir incelese, ilgilerine sunarım iyi günler programda var bende ama yükleyemiyorum nedense
          Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

programBURADA buyrun çekin deneyin.çalıştırabilen yada bu konuda bizi biligledirebilecek biri varsa çok memnun olacaz.çünkü wsp den de sharemaxdan da bıktık.bu program bayağı gelişmiş ve aynı zamanda hem gbox ,nevcamd(8 port aynı anda) ,ws özellikleri var saygılarımla

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X