• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

07.05 yazılımı hakkında.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 07.05 yazılımı hakkında.

nextdestek sitesinde verilen 07.05 yazılımı nedir neyin nesidir ben pek anlamadım ?

bilgisi olan varmı ?? forumdada işlenmemiş..
    Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
    Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC
    WD Tv Live HD Player + 4X Seagate Xtreme 1TB

uydu uzerinden kart paylaşımı

Yorum yap

sadece super plus böllümünde işlenince konu dikkatimi çekti ondan sormuştum.

hımm xbox vb. kullanmak isteyenler yaşadı o zaman desenize. hadi hayırlı olsun bakalım.

bu yazılımda kanlların silinme sorunu düzeltildiyse benim için kafi..
      Panasonic TX-42PX80 Plasma + Profigold PVG 10002 24K Gold %99.96 OFC + Next 2000 SuperHD + 500GB E-Sata - D-Smart Modul + Full HD Paket
      Dreambox 800HD + 250GB Sata - Cccam FULL + Profigold PVG 1102 24K Gold %99.96 OFC

Yorum yap

sakarboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sadece super plus böllümünde işlenince konu dikkatimi çekti ondan sormuştum.

hımm xbox vb. kullanmak isteyenler yaşadı o zaman desenize. hadi hayırlı olsun bakalım.

bu yazılımda kanlların silinme sorunu düzeltildiyse benim için kafi..
        dostum eğer bilgileri kayderseniz silinmez cihazla işiniz bittiğinde kırmızı tuşa basrak kayıt bölümü açılır kaydet okleyin sonra cihazı kapatın
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

uydu share ile ilgili bi yazılım çıkması neden burada işlenmemişki???

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            dostum eğer bilgileri kayderseniz silinmez cihazla işiniz bittiğinde kırmızı tuşa basrak kayıt bölümü açılır kaydet okleyin sonra cihazı kapatın
            kaydetme ile ilgisi yok.
            herşeyi olması gerektiği gibi yapıyoruz.
            hem kendimde hem arkadaşımda. başıma geldi.
            forumda birçok kişininde başına geldi.
            yeni kanal yada yazılım yükleme ilede alakası yok

normal kanal lstesi düzgün iken.

bi açıyosun cihazıki kanal yok yazıyor ..

yüklüyorsun kaydediyorsun. herşeyi güzelce.
            2 gün sonra cihazı bi açıyosun yine kanal yok uyarısı.

şimdiye dek sorun yoktu bu sıkıntı 24.04 yazılımını yükledikten sonra. meydana çıktı

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              O pek oyle olmuyor, kaydet dedigimizde siliniyor zaten. Kaydetmeye basliyor ve oylece kaliyor, bir saat iki saat ertesi sabaha kadar bekle, faydasi yok tabii. ister istemez anahtardan kapatiyoruz, acinca da içi sifirlanmis olarak aciliyor.

Yorum yap

Aklınıza gelen her soru için konu açmayın. Açık olan konulardan devam edin.

Konu kapatılmıştır.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X