• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

thor?

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

şuan softcam yüklendiği halde açılmıyor bilginize cıs süper plus...
    PROTEK ELEKTRONİK

Yorum yap

Digi TV daha önce kullandığı AC6 dan Rom110 AC8 algoritmasına geçmiş ve şimdilik kêyleri bilinmemektedir.

Yorum yap

Selam,
        Benim ikinci uydu hotbird de, bunu thora mı çevirelim. Bu DigiTv olayı şu an çalışıyomu arkadaşlar, tavsiye ediyormusunuz thor a çevirmeyi, saygılar.

Yorum yap

muhammet22us Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Selam,
          Benim ikinci uydu hotbird de, bunu thora mı çevirelim. Bu DigiTv olayı şu an çalışıyomu arkadaşlar, tavsiye ediyormusunuz thor a çevirmeyi, saygılar.
          kesinlikle thor arkadaşım. digi tv kanalları emu ile izlenebiliyor. ne istersen var.
          [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
          www.next.com.tr

Yorum yap

arkadaşlar , next2000 cis sp cihazım var, 11.09.2009 yazılımı yükledim. softcami yükledim.
            emu açık, fakat thor da kanalları açmıyor. nerede hata yapıyorum, biri yardım etsin lütfen. saygılar

Yorum yap

bursaokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar , next2000 cis sp cihazım var, 11.09.2009 yazılımı yükledim. softcami yükledim.
              emu açık, fakat thor da kanalları açmıyor. nerede hata yapıyorum, biri yardım etsin lütfen. saygılar
              enson sofcam dosyasını atın açar
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

yenisayfa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                enson sofcam dosyasını atın açar
                onuda yaptım. açılmadı.

Yorum yap

:tr::tr:
                  bursaokan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  şuan açıkarkadaşım 12607/27500 tp üzerinde (antena 2 kanalında dansöz var)kanal üzerınde bekle açılır
                  ( acı veriyorsa geçmiş bilki geçmemiştir )

Yorum yap

Adana'dan thor uydusunu kaçlık çanakla izleyebilirim.

Yorum yap

cevdetbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Adana'dan thor uydusunu kaçlık çanakla izleyebilirim.
                      çanagınızın çapı ne kadar büyük olursa o kadar çok sinyal alma imkanız oluyor, 90 cm lik ile de sinyal alabilirsiniz..

Yorum yap

2 gündür thor uydusundaki yayınlar kapalı

Yorum yap

hasan ışık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Cihazında güncel yazılım varsa, yayınların üzerinde biraz bekle cihaz auto yapar ve açılır yayınlar. Şuan açık bir sorun yok.

Yorum yap

hasan ışık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Sn @tasarım'ın dediği gibi yapınca auto yapmıyor ise güncel softcami yükleyiniz açılır.Benim cihazda da son yazılım yüklü iken yanlışlıkla nagra şifrelerini resetleme yapmıştım auto özelliği pasifleşmişti.
                            [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
                            www.next.com.tr

Yorum yap

Sayın TASARIM hocamverdiğiniz 05 tarihli softcam ı attım rai paketını açtım bu kez diji tv paketi uçtu oto güncellemeye bıraktım açmadı bu kez emudan sarı tuşla resetledim oto açtı bu kezde rai paketı uçtu yanı son verdiğiniz softcam da bi uyumsuzluk var bilgilerinize sunarım.

Yorum yap

VELİ KULECİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Sayın TASARIM hocamverdiğiniz 05 tarihli softcam ı attım rai paketını açtım bu kez diji tv paketi uçtu oto güncellemeye bıraktım açmadı bu kez emudan sarı tuşla resetledim oto açtı bu kezde rai paketı uçtu yanı son verdiğiniz softcam da bi uyumsuzluk var bilgilerinize sunarım.
                                dostum digi ke.yler sonradan değişti nagra bölümünde bulabilirsiniz
                                next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X