• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 11.09.2009 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sbeyaz75 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fta da uydudan güncellemede sorun mu var acaba ?
    türksat üzerinde güncelleme yapmanız gerekir 12729 H 30000
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• next ye-2000 super X plus

Arkadaşlar anladım ki ben bu işi öğrenemeyeceğim. Cihazım "next ye-2000 super X plus". Kullabileceğim son yazılım bu mudur;
      Kod:
      http://www.mach1digital.com/mach1forum/attachment.php?attachmentid=46212&d=1252679207
      El Cezire Sport 1, EUROfutbol, Nocasports3, Polsatfutbol3 ve Protv kanallarını izleyebilmem için hangi emu, softcam yada manuel şifre ve ya şifreleri kullanmalıyım.
      ilginize teşekkürler.

Yorum yap

• detail Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Arkadaşlar anladım ki ben bu işi öğrenemeyeceğim. Cihazım "next ye-2000 super X plus". Kullabileceğim son yazılım bu mudur;
        Kod:
        http://www.mach1digital.com/mach1forum/attachment.php?attachmentid=46212&d=1252679207
        El Cezire Sport 1, EUROfutbol, Nocasports3, Polsatfutbol3 ve Protv kanallarını izleyebilmem için hangi emu, softcam yada manuel şifre ve ya şifreleri kullanmalıyım.
        ilginize teşekkürler.
        hotbird uydusunda emu ile izleyeceğin kanal kalmadı çanağını thor uydusuna çevir

Yorum yap

• Arkadaşlar USB ye kayıt problemi halledildi diyor bu yazılımda fakat ben başaramadım. Kayıt olayı anlık gibi yani USB belleğe geçmiyor yanılıyormuyum yoksa cihaza taktıgım USB demi problem var? Eskiden ne guzel tek tusla kayıt baslatıp aynı tusla durduruyorduk...

Yorum yap

• usta 2000 dpcıs uydudan güncelleme yapar demişşin ! türksattakı frekansı gırıpmi yapıcam yoksa başka yolu varsa link verin orda ben ordan bakayım saygılar

Yorum yap

• esguey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              usta 2000 dpcıs uydudan güncelleme yapar demişşin ! türksattakı frekansı gırıpmi yapıcam yoksa başka yolu varsa link verin orda ben ordan bakayım saygılar
              türksat üzerinde iken 12729 h 30,000 bu freknsla uydudan güncelleme yapabilirsiniz
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

usta 2000 dpcıs uydudan güncelleme yapar demişşin ! türksattakı frekansı gırıpmi yapıcam yoksa başka yolu varsa link verin orda ben ordan bakayım saygılar
                Benim bildiğimde dpcıs modeline uydudan çıkmadığı şeklinde ama ?

Yorum yap

• evet doğru dpcıs modeli için uydudan güncelleme yok limit ayarları tutmuyor selamlar

Yorum yap

• arkadaşlar ilginize teşekkürler ama ustam neder !saygılar iyi akşamlar herkeze

Yorum yap

arkadaşlar ilginize teşekkürler ama ustam neder !saygılar iyi akşamlar herkeze
                      1 mesaja bakarsanız ota yazılımı görürsünüz

Yorum yap

• Anten ayarlarından uydu kaldırıldığında (örneğin hotbird uydusu) tekrar uydu eklemek istediğinden kaldırmış olduğun uyduyu listede göremiyorsun.
                        Son iki yazılımda böyle galiba, çözümü Fabrika ayarlarına geri dönmekte buldum. Başka yolu varmıdır. Selamlar saygılar.

Yorum yap

• Formu uzun zamandır takip edemiyordum. türksatta laliga ve bundesliga maçlarını nasıl seyredilir.

Yorum yap

• a_tr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Formu uzun zamandır takip edemiyordum. türksatta laliga ve bundesliga maçlarını nasıl seyredilir.
                            Cihazınıza uygun Softcamı atmanız yeterli.

Yorum yap

• fuzuli26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Anten ayarlarından uydu kaldırıldığında (örneğin hotbird uydusu) tekrar uydu eklemek istediğinden kaldırmış olduğun uyduyu listede göremiyorsun.
                              Son iki yazılımda böyle galiba, çözümü Fabrika ayarlarına geri dönmekte buldum. Başka yolu varmıdır. Selamlar saygılar.
                              Evet başka yolu yok.

Yorum yap

• teşekkürler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X