• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

YE-Next 9000XCAMUltra 14 Şubat 2008 TPS auto

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bu yazılım test yazılımı.peki bunun asıl yazılımı nezaman çıkar.Sayın Doktor ustamız bizi bırakmamıştır inşallah.Bir kaç tane kendidni bilmez serseri yüzünden bizi bırakmakta haksız da değil yani ama inşallah bırakmaz.Forumlara açık yazılımın gelmesi dileği ile.Verdiğiniz destek için şimdiden teşekkürler.Saygılar.

Yorum yap

• metinalp61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      14 şubat tps auto yazılımı yükledim. güncel softcam yükleyemiyorum. güncel anahtarları elle girmem gerektiğini okudum. güncel ******* next 9000 ultra xcam cihazına nasıl yazacağız ve hangi dosyaları yazacağız. yardım için tşk
      arkadaşım 14 şubat yazılımına softcam atılmamaktadır güncel ******* elle girmen gerekiyor *** bölümü xxxx olarak görünsede elle girdiğin zaman kayıdoluyor mute+exit yaparak *** bölümüne girebilirsin
      Vu+duo Wetek play2
      120cm next ofset,HH120stab diseqc motor, 90cm hotbird,90cm eutelsatW3A,90cm türksat
      :manga:

Yorum yap

• arkadaşlar iyi akşamlar bu yazılım ın makinaya getirdiği başka yenilik varmı

Yorum yap

• tps auto başka artısı yok, eksisi softcam ve setting atılmıyor.

Yorum yap

• mental1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşım 14 şubat yazılımına softcam atılmamaktadır güncel ******* elle girmen gerekiyor *** bölümü xxxx olarak görünsede elle girdiğin zaman kayıdoluyor mute+exit yaparak *** bölümüne girebilirsin
            tamam kardeş onu anladık ama sifreler girildikten sonra kaydet ve çık denemek için bir geriye gel ve verdiğin sifreleri bir kontrol et bakalım yerinde duruyorlarmı, hep 00 00 00 00 00 00 00 00 olarak görülmekte ve ne yazıkki kanallarda açmamaktadır.
            yanlışım varsa lütfen düzeltirmisiniz.

Yorum yap

• 8000 x cam yazılımları çıkmadımı arkadaşlar saygılarımla...

Yorum yap

• poladil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                tamam kardeş onu anladık ama sifreler girildikten sonra kaydet ve çık denemek için bir geriye gel ve verdiğin sifreleri bir kontrol et bakalım yerinde duruyorlarmı, hep 00 00 00 00 00 00 00 00 olarak görülmekte ve ne yazıkki kanallarda açmamaktadır.
                yanlışım varsa lütfen düzeltirmisiniz.
                yanlışın şöyle var, elle şifreleri giryorsun kanallar göstermiyor diyorsun ben polsat ların şifresini girdiğimde hemen seyretmeye başlıyorum, tamam girdiğin şifreler böyle gözükür xxxxxxxxxxx ama sen şifreleri düzgün gir gözükmesede kaydediyor.

Yorum yap

• Piloter Nickli Üyeden Alıntı
                  8000 x cam yazılımları çıkmadımı arkadaşlar saygılarımla...
                  Arkadaşım bu modele bir daha yazılım desteği verilmeyeceği hocalar tarafından yazılmıştı. Bu soruyu Next 8000xcam bölümüne yazsan daha çabuk bilğilendirilirsin.

Yorum yap

• salim1965 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yanlışın şöyle var, elle şifreleri giryorsun kanallar göstermiyor diyorsun ben polsat ların şifresini girdiğimde hemen seyretmeye başlıyorum, tamam girdiğin şifreler böyle gözükür xxxxxxxxxxx ama sen şifreleri düzgün gir gözükmesede kaydediyor.
                    sorun yanlış yere yazmaktan ve kendimden kaynaklanıyordu, 00 satırını 08 ve 18 satırına 01 satırını ise 09 ve 19 satırlarına girmek gerekiyormuş, demekki biraz daha araştırmadan yazmamak gerekiyormuş diyerek kendime bir özeleştiri yapmak istedim. teşekkürler..

Yorum yap

• Arkadaşlar Bi Yardım Lütfen::::::::: Vista Ultimate de Yükleme Yapamıyorum?
                      Lütfen Yardımcı Olu Teşekkürler:

Yorum yap

• msakbas72 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Arkadaşlar Bi Yardım Lütfen::::::::: Vista Ultimate de Yükleme Yapamıyorum?
                        Lütfen Yardımcı Olu Teşekkürler:
                        vistada yazılım yuklemelerde sorunlar yaşanabiliyor arkadaşım tek tavsiye xp sürümünden yuklemenız...

Yorum yap

• Sağol Dostum Şimdi Yükleme Yapıyor.. Fakat 22 Durdu Ne Yapmam Lazım?

Yorum yap

• antivrüs programınızı kapatıp deneyin sorun yaşamazsınız...

Yorum yap

• Çok Teşekkürler Kardeşim.. Yardımların İçin Allaha Emanet Saygılar::::::::

Yorum yap

• konuyu halletmene sevindim kolay gelsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X