• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

next 9000 lerde ki severle ilgili

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• next 9000 lerde ki severle ilgili

next 9000 cıhazım var en son yazılımı yukledim ve tabi en son server adreslerinide girdim emu yu actım
    mesala mct kanalından view kanalına gecince bilgi notu cıkıyor bir şey yazmıyır 2006 ituşluyorum newcamd1 devre dışı yazıyor bilgi notu neden cıkar
    anlayamadım

dostum açık olmayan kanallarda öyle oluyor
    next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

arkadaşım birde emüyü kapa öyle dene emü açık olunca sorun oluşuyor ben öyle yapıyorum şimdilik sorun yok

Yorum yap

emü açıkta olsa sorun çıkmıyor arkadaşlar....
        MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

niçin serverle uğraşıyorsunuzki ne var üç beş ***** kanalından başka .bence uğraşmaya değmez .çevirin çanağı thor uydusuna bir sürü istediğiniz her çeşit film mevcut .her zevke hitap ediyor.yok türkçe belgesel diyorsanız çanağı telestar 12 ye çevirin nat geo wild ve reality tv de türkçe dil seçenekleri mevcut .daha bi sürü belgesel kanalı var bu uyduda.ankaradan 90 lık çanakla bile izleniyor.

Yorum yap

karabela Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            niçin serverle uğraşıyorsunuzki ne var üç beş ***** kanalından başka .bence uğraşmaya değmez .çevirin çanağı thor uydusuna bir sürü istediğiniz her çeşit film mevcut .her zevke hitap ediyor.yok türkçe belgesel diyorsanız çanağı telestar 12 ye çevirin nat geo wild ve reality tv de türkçe dil seçenekleri mevcut .daha bi sürü belgesel kanalı var bu uyduda.ankaradan 90 lık çanakla bile izleniyor.
            tercih ve beğenı meselesi arkadaşım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X