• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Ünlü bilimadamı: Evet, Allah var !.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ünlü bilimadamı: Evet, Allah var !.

Big Bang teorisini savunan en ünlü bilim adamlarından Dr. Brian Cox, “Ben Allah’a inanıyorum; inananların daha güçlü olduklarını düşünüyorum” diye konuştu. Dünyanın gaz ve toz bulutunun sıkışması sonucu büyük patlamada (Big Bang) oluştuğunu ve zamanla soğuduğunu savunan teorinin önde gelen uzmanlarından Dr. Brian Cox, “Bilimsel inançlara sahibim, yine de neyi bilip neyi bilemediğimizi iyi ayırmak gerekiyor” dedi.

Yönetmen Danny Boyle’un “Sunshine” (Günışığı) adlı filminin bilim danışmanı olan Cox, “İnançları güçlü insanlara hayranım. Çünkü onlar da dünyaya karşı büyük bir ilgi besliyor” diye konuştu.

Bu bir bilgilendirme amaçlı alıntı haber olup, keyfle topiğe koydum...
    Next 2000X CIS Plus - Diseqc Motor
    Next 5000X CI - Turksat, Hotbird

"Eli ile çalışan işçidir, eli ve aklı ile çalışan ustadır; eli aklı ve ruhu ile çalışan sanatkardır."

"Nice insanlar gördüm, üstünde elbisesi yok; nice elbiseler gördüm, içinde insan yok." Mevlana

"Sevap kazanmak iyilik yaptığının hayır duasıyla, günah kazanmak zarar verdiğinin bedduasıyla olur."

[email protected]

www.konyahasanseyh.com (Lütfen tıklayınız!)

www.pagosking.com (Lütfen tıklayınız)

big bang teorisi tesadüfen canlı oluşmaya yada darwin teorisine yapılan en büyük darbedir ne yazıkki hala yv ve dergiler belgesellerde evrim teorinne ait terimler kullanmaya devem ediyor

Yorum yap

zamanla allaha daha çok yaklaşıp yaptıkları hatayı anlıyorlar sanırım bu adamlar olume yaklaştıkça gerçeği farkediyorlar...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X