• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

30 haziran yazılım sorunu

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 30 haziran yazılım sorunu

30 haziran yazılımın yükledikten sonra polsatları açamıyorum daha doğrusu bütün şifreli kanalarrını önceden hergün açıyordum eski yazılımını tekrarmı yüklesem acaba? yardımcı olursanız sevinirim

emuyu aktif edip güncel softcam attınızmı cihazınıza..???

Yorum yap

polsat kanalları üzerinde özellikle animal üzerinde belli bir süre beklemeniz gerekiyor...
      tabi arkadaşın dediği gibi emu aktif etmişseniz

Yorum yap

emu aktif halde

Yorum yap

güncel softcamıda attım

Yorum yap

polsat spor üzerinde bekle acar
            AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

hayatımda yaptığım en büyük yanlışlardan birisi bu cihazı almakla sorunları hiç bitmiyor ya

Yorum yap

duygusal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                hayatımda yaptığım en büyük yanlışlardan birisi bu cihazı almakla sorunları hiç bitmiyor ya
                ne sorunundan bahsediyorsun sen acmadıgı kanal yok gibi sen şifre acamıyorsun arkadaşım iyi takip et
                AYBERK ELEKTRONİK

Yorum yap

insanlar hatayı birazda kendinde aramalı bence, acaba sorun cihazdamı yoksa kendindemi oturup düşünmek lazım......

Yorum yap

hayırdır next ortaklarımı burada???

Yorum yap

next ten bir şey olmaz çok pişmanım aldığıma digitürkün recevirını alacağım bir daha next den hiç bir şey almıyacağım yani sizin firmadan çok koruyorsunuz ya satamıyacağız diye korkmayın

Yorum yap

çok biliyorsunuz siz bende satayım bu recevir ı

Yorum yap

satta arkadaşım böyle karalama kampanyası başlatmış gibi yazılar yazıp durma nex bu pyasanın en iyi receiveri sen git başka receiver al gör bakalım ne açıyor ne açmıyor felaket olmuş gibi yazılar yazıyorsun yapamıyorsan senin sorunun birde hiçbir firma şifre açmak için cihaz satmaz açmagibi bir zorunluluğuda yoktur bunu unutma...
                          MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

next ortakları değil, next severler buradayız. 6 yıldır dijital uydu kullanıyorum. 2000 serisinin hepsini kullandım, diğer cihazlarından bir çogunu test ettim.
                            Gayet memnunuz cihazımızdan.
                            2000 cıs super plus. ilk üretildiğinde almıştım. nerden nereye geldiğini iyi bilirim.

Emeği geçen herkese teşekkürler. Saygılar Selamlar
                            HER ŞEYİN BİR YERİ VARDIR, HER ŞEY YERİNDE OLMALIDIR.

Yorum yap

duygusal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              next ten bir şey olmaz çok pişmanım aldığıma digitürkün recevirını alacağım bir daha next den hiç bir şey almıyacağım yani sizin firmadan çok koruyorsunuz ya satamıyacağız diye korkmayın
                              arkadaşın ne alırsan al burada sana yardımcı olmaya çalışıyoruz ,fakat şunu unutmuşuz arkadaşlar ile biz sadece cihaz sorunlarına müdahele edebiliriz insanların psikolojisine değil sen istersen bir psikoloji forumuna yönel , ayrıca çokta iyi satıyoruz ve satmaya devam edeceğiz NEXT büyük bir marka ve öğle kalacak.Tüm NEXT severlere saygılar.....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X