• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Droid kurulumu ve IPTV hakkında sorular..

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Droid kurulumu ve IPTV hakkında sorular..

Arkadaşlar wetek elec cihazımı dün aldım.Biraz kurcalayarak pli de uydu ve kanalları kurdum.Android tarafında makina kodi de açılıyor.Bu thetaer ve kanal arama kurulum nasıl oluyor?iptv acc almayı düşünüyorum android tarafındamı randımanlı yoksa pli mi? andorid de iptv dosyasını nereye atıyoruz yada nasıl kuruluyor?hazır kanal setingleri nasıl ekliyoruz? tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.yardımlarınız için şimdiden tşkler.

Öncelikle hayırlı olsun, güle güle kullanınız.

Eğer cihazınız OpenELEC Box ise ELEC (KODI) yüklü gelir, Android kullanmak isterseniz Android yazılımını kurmanız gerekiyor.

IPTV için ise server hizmeti kaliteliyse hepsinde iyi çalışır, değilse yazılım, eklenti filan farketmiyor.

Sevgiler...

Yorum yap

hızlı cevabınız için tşkler.. android i nasıl kuruyoruz? android tarafımı daha performanslı linux tarafımı..tecrübeleriniz nedir? saygılar..

Yorum yap

Tercih meselesi derim. Fakat tercihim ELEC ya da E2 olur.

Droid kurulumu için ise:
        Cihazın NAND Belleğine Android 1.1.6 sürümlü yazılımını atmanız gerekiyor.

Yani bunu http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Andro...1.6-igneli.rar .

FAT32 biçimli bir SDKartın içine RAR’dan çıkardığımız dosyaları kopyalayıp iğneli yöntemle cihaza atıyoruz.

Bu da Videolu Rehber:
        [YOUTUBE]3xvO4gQQpw4[/YOUTUBE] .

Sevgiler...

Yorum yap

tşk ederim..sağolun

Yorum yap

droid ok

ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Tercih meselesi derim. Fakat tercihim ELEC ya da E2 olur.

Droid kurulumu için ise:
            Cihazın NAND Belleğine Android 1.1.6 sürümlü yazılımını atmanız gerekiyor.

Yani bunu http://wetektr.com/WeTek/WeTek/Andro...1.6-igneli.rar .

FAT32 biçimli bir SDKartın içine RAR’dan çıkardığımız dosyaları kopyalayıp iğneli yöntemle cihaza atıyoruz.

Bu da Videolu Rehber:
            [YOUTUBE]3xvO4gQQpw4[/YOUTUBE] .

Sevgiler...
            karadağ hocam tşkler açıklamaların için..droid kurdum kanalları tarattım 2 noktada sorun var.1 bu openelec lerde aktivasyon yok sanırım çünkü herhangi bir kod göremedim belki bunun etkisi yüzünden tv ye tıklayıp dvb seçtiğimde kanal initazing diyip ana ekrana atıyor ..ne olabilir sıkıntı?

Yorum yap

Onla alakası yoktur, DreamSet ile E2 Kanallistesi atıp deneyin.

Rehber burada http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=65243 .

Attıktan sonra yeniden başlatın.

Yapamazsanız yazın.

Sevgiler...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X