• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

pc ile bazı uydu cihazlarına *** dosyası atamıyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• pc ile bazı uydu cihazlarına *** dosyası atamıyorum

arkadaşlar bu ara beni çok uğraştırdı bu sorun ve halen düzelmiş deyil.sorunum şu: next 2000 x plus serilerine *** dosyası atamıyorum.cihazla loader bağlantı kuruyor ama dosya yüklemesi başlamıyor.yazılım dosyalarında sorun yok onları alıyor.next süper serilerinde hem yazılım hem *** dosyalarını atabiliyorum.xplusta *** atamadığım gibi kanallarıda yedekleyip atamıyorum.hep next cihazlardan bahsediyom çünkü ençok bu cihazlarla uğraşıyom.pc nin formatından kaynaklı bi sorun düşüncesiyle pc ye farklı cd lerle 6 kez format attım değişen hiç bir şey yok.birde *** dosyaları farklı görünümde.eskiden kalma *** dosyalarının görünümleri normal.hee bu arada benim pc de *** dosyalarını almayan uydu cihazını komşu esnafın pc ye takıyom onda sorunsuz şekilde alıyor.bu konuda tecrubesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Hazırlanıyor...
X