• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 19.8.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vectra_gt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihazın emusu açıldığında cihaz bilgisi görüntülenmez,emu kapatıldığında cihaz bilgisi görüntülenebilir.Emu hakkında ayrıntılı bilgi için:
    http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=43421
    ok anladım çok sağol

Yorum yap

• yazılım atarken 88:88 yazısı kaldı bot modunda yazılım atmayı deniyorum ama beceremedim lütfen yardım

Yorum yap

• tskler ustat ellerin dert görmesin

Yorum yap

• hocam ellerin dert görmesin emeğin için teşekkürler

Yorum yap

• fuzuli26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            yazılım atarken 88:88 yazısı kaldı bot modunda yazılım atmayı deniyorum ama beceremedim lütfen yardım
            Cihazı arka anahtardan kapatın, açarken cihazın önündeki Kanal- (Kanal Eksi) tuşunu basılı tutun. Displayde 0030 - 001c ve 1 rakamları dönmeye başlar. Bu durumda STBLink 01.06 editörü çalıştırın ve SW Down yazan yere tıklayın, açılan bölümden Boot Mode yazan yeri tıklayın ve yüklenecek yazılım dosyasını gösterin.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• fuzuli26 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              yazılım atarken 88:88 yazısı kaldı bot modunda yazılım atmayı deniyorum ama beceremedim lütfen yardım
              aşağıdaki linki takip edin. orada anlatıyor.....

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189

Yorum yap

• Bu yazılımda kanal geçişleri yavaşlamış , keşke yükemeseydim bir önceki superdi? Sizce nasıl?

Yorum yap

• hocam çok teşekkürler emeği geçen arkadaşlarada kolay gelsin

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşlar

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşlar

Yorum yap

• Teşekkür.

Teşekkürler.

Yorum yap

• sağolun güzel iş hocam ama uydu değiştirirken neden bilgiler hafızalanıyo diyo 2 kere basmak zorunda kalıyorum türksat hotbird geçişte....???
                          [B]Yarın, geri kalan ömrümün ilk günüdür

[B]kaybetmek vardır vazgeçmek asla onurumuz vardır gururumuz asla özür vardır yalvarmak asla sevmek vardır ihanet asla unutulmak vardır unutmak asla[/B]

Yorum yap

• baris19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            sağolun güzel iş hocam ama uydu değiştirirken neden bilgiler hafızalanıyo diyo 2 kere basmak zorunda kalıyorum türksat hotbird geçişte....???
                            Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                            7 Ağustos yazılımında eklenen bir özellik.
                            Özellikle motorlu anten kullanan arkadaşlar için geliştirilmiş bir özellik. Anten dönmeye başladığı zaman herhangi bir kesinti olması durumunda antenin tekrar eski uyduya gitmesini önlemek için konulmuştur.
                            Kırmızı tuş ile hafızamala olayını otomatik yapmışlarda denilebilinir

Yorum yap

• iyi geceler geçen günkü yazımda nreclerede yazılım gelecekmi diye sormuştum.bilen varmı

Yorum yap

• Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Saygılarımla...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X