• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next YE-4000 Plus Receiver

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Anten ayarı için birebir cihaz emu olmuş olmamış önemi yok bence

Yorum yap

sadece teknosa için üretilecek
      NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
      atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

arkadaşlar form daki next ye 2000 fta usb yazılımını attım ama açılmadı yardım ederseniz sevinirim

Yorum yap

fdishan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          arkadaşlar form daki next ye 2000 fta usb yazılımını attım ama açılmadı yardım ederseniz sevinirim

Dostum Sistem Bilgisini Açtınmı Açtınsa Neyi Açmıyor bilgi Verebilirmisin

Yorum yap

Next teknosa için üretmiş Cihaz özellikle karavan yani mobil kullanım için üretilmiş.12 volt elektrik girişi var.İstenirse kutunun içinden adaptörü var ev içinde kullanılabilinir.

Yorum yap

Konu burada işleniyor zaten.
              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=40411

Yorum yap

bu cihazı alıp kulanan arkadaşlar detaylı bilgi verebilir mi acaba
                cihaza iki uydudan fazla uydu kayıt edemiyoruz mu (hotbird,türksat,sürüs vs. cihazın kanal kapasitesi 2000 diye yazıyor örneğin hotbirten 100 türksattan 50 siriüstan 10 ve diğerlerinden onar beşer kayıt yapmak istesek yinede kabul etmiyor mu deneyen var mı bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum)
                sinyal alma ile ilgili problem var mı
                daha aklıma gelmeyen ne gibi problemler ile karşılaştınız

Yorum yap

bu cihazı kullanan yok mu arkadaşlar yukarıda yazdıklarım ile ilgili problem yaşayan var mı

Yorum yap

arkadaşlar bu cihaz sadece teknosaya verildi... piyasada yok sonra kendi ürettiği mal değil devamının olacağını sanmıyorum... teknosa satış fiatı 95 ytl civarı olmalı...dolayısı ile 4000 ile ilgili hayalleri unutun derim ..bütün bunlara rağmen nexttin hali hazırda ucuz bir cihaz çıkarmakla ilgili bir düşüncesi bulunmakta belki önümüzdeki günlerde hayata geçer ..
                    Next&Nextstar
                    EĞİL KULAK VER CEDDİNE ..! TÜRK'e KEFEN GİYDİRMEK HANGİ İTİN HADDİNE .

Yorum yap

next ürünleri satıyorum bende ancak bu ürünü gören müşterilerim benden talep etti bende ürünleri aldığım toptancıma sordum bize nezaman gelir diye o da cihazda problem var gelmesi bir ayı bulur dedi bende merak ettim ne gibi bir problem var diye araştırıyorum

Yorum yap

Bu cihazdan yaklaşık olarak 10 gün önce bir tane aldım. Cihaza tek uydu türksat bağladım. Bütün kanalları buldu fakat çalışırken siyah beyaz görüntü vermeye başladı, cihazı açtıktan sonra 5 ~ 10 dk. sonra siyah beyaza dönüyordu, dün akşam değiştirdim. Fakat yeni aldığım cihazda kanalların büyük bir bölümünü bulamıyor. Birde bana göre çok fazla ısınıyor. Bunu da verip başka bir model next alacağım.

Yorum yap

NextStar Ye 4000 Plus Cihazın Menü Resimleri

anten kurulumundan birden fazla uydu seçebiliyorsunuz ancak seçtiğiniz uydu kopya yapıyor resimlere dikkat ettiyseniz aynı isimden birkaç uydu seçebildim farklı uydunun kanallarını taratabiliyorsunuz ancak kopya yaptığınız uydunun ismini değiştiremiyorsunuz

umarım bu resimler size cihaz hakkında biraz olsun bilgi verebilmiştir

Yorum yap

BİR haftadır kulanıyorum bir problem görmedim!

BİR haftadır bu ürünü NextStar Ye 4000 Plus kullanıyorum bir problem görmedim kanal bulamama falan gibi ve ya siyah beyaza dönme gibi bir problem yaşamadım inşallah yaşamamda. Kör tarama bile yapıyor uydudan. TURKSAT ve hotbird için için fazla yer tutmayan yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün arıyorsanız bence ideal giderken yazlığada götürüyorum sorun görmedim 3-4 saatlik defalarca kullandım ısıma olayıda benim gördüğüm diğerleriyle aynı hepsi ne kadar ısınıyorsa buda okadar ısınıyor. dört çanağa kadar bağlayabiliyorsunuz kanal geçiş hızda çok iyi 1 sn altında eğer arıza vs yapmazsa bence gayet iyi bir ürün. Ürüne yazılım sanırım infrared portu var oradan atılıyor ama şu anda yazılım yok next in sitesinde.

Yorum yap

kardaş ön tarafta data girişi var oradan yazılım atılıyoo cihaz 12v ile calışıyo arkadaşta gördüm arac tvsıne baglamış 2dk canak ayarını yapıyo bır bel(akü)sü ile şahane tüm tamırcılere tavsiye ederim

Yorum yap

arkadaşlar kanal bulamama sorunu ile ilgili bu cihazda ne yapılabileceği ile ilgili bi bilgisi olan varmı,fabrika ayarlarına döndürüp tekrar kurma dışında,tarama yaptırıyorum ve 6 tane kanal buluyor,,tplerde eklenmesi gereken 12binli bide 11binli frekanslarda mevcut zaten bunların dışında fabrika ayarlarına döndürdükten sonra nası bi değişiklik yapmalıyız yada nerde ne yapmalıyızda bu kanaları bulabiliriz,çanakla ilgili falan bi sorun olduğunu sanmıyorum başka bi reciever getirdik herşey normal bütün kanalları gösteriyor ne yapılacak hiç anlamadım yardımcı olursanız sevinirim...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X