• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Allok Mpeg Converter İle .ts Formatına Çevirme [Resimli]

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• ayefe yalnız ben bunun crack ini bulmadım be arkadaşım.craagle proğramını indirip arattım ama maalesef bi şey bulmadım.sendeki seri numaraları bana bi pm ile atarmısın ???
    tamamdır arkadaşım uydurdum bi şeler.zahmet etmene gerek kalmadı
    :::::::::ATAM İZİNDEYİZ BİZ DE FENERBAHÇELİYİZ:::::::::

Yorum yap

• http://www.eurotvguide.net/ bu sitede multivizyon,tekila,premier,daha birçok kanallarda oynayan filmlerin altyazıları mevcut arkadaşlar
      Öğretmek, iki kere öğrenmek demektir. (J.Jaubert)

Yorum yap

• dostum ben hep burdan indiriyorum alt yazıyı
        next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

• ayefe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          allok video joiner 3.3.1.1.09 programıyla hem makaslama yapabilirsin hemde altyazı ekleyebilirsin.
          Programda ilgili video dosyanı ekliyorsun, işaretleyip mausun sağ tuşuyla tıklıyorsun sağ tuş menüsünde split video satırını tıkladığında pencere açılıyor.Başlangıç ve son sürelerini belirliyorsun okadar.
          Altyazı için ise sağtuş menüsünde subtitleyi tıklıyorsun açılan pencerede gerekli ayarları yapıp subtitle file ekliyorsun okadar. Sonra menüden join dediğinde convert işlemi ve eklediğin altyazı ve kesme işlemi gerçekleşiyor.
          arkadaşım bu prokramı nereden bulabilirim yardım edermisin.

Yorum yap

• ilk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            arkadaşım bu prokramı nereden bulabilirim yardım edermisin.
            http://rapidshare.com/files/71238019...oiner.exe.html

Yorum yap

• pvr yaptığımız flimi Türkçe alt yazı izleye bilirmiyiz nasıl hangi alt yazı programı gerekemektedir?
              NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
              NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
              D-SMART NEXT 9500 X CIS
              NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

• hocam teşekkürler

Yorum yap

• amon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  pvr yaptığımız flimi Türkçe alt yazı izleye bilirmiyiz nasıl hangi alt yazı programı gerekemektedir?
                  Henüz yok böyle bir şey. Araştırıyoruz. :ehehe:

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Henüz yok böyle bir şey. Araştırıyoruz. :ehehe:
                    bilgi için teşekkürler hocam
                    NEXT 2000DPCIS SUPER PLUS USB
                    NEXT 2000CIS SUPER PLUS USB
                    D-SMART NEXT 9500 X CIS
                    NEXT 2000 HD e-sata

Yorum yap

pvr yaptığımız flimi Türkçe alt yazı izleye bilirmiyiz nasıl hangi alt yazı programı gerekemektedir?
                      Bir fikir :

sonuçta pvr (ts) yapacağın dosyanın formatı elinde ham haldeyken ne ise ona uygun altyazı çakma programı arat önce altyazıyı çak sonra ts formatına (pvr) çevir.
                      Alçaklardan minnet altında istediğinizle ; belki vücutça artarsınız ama : RUHÇA EKSİLİRSİNİZ....

Yorum yap

var arkadaşım burada

http://www.speedyshare.com/170496611.html bu proğram alt yazı düzenlelme proğramıdır filmi yerleştirin alt yazıyı yerleştirin istediğiniz değişikliği yapın güle güle kullanın( türkçe seçeneğide var)

Yorum yap

• Arkadaşlar altyazı dosyalarındaki yazılar courier new karakterinde.Allok video joinerde avi dosyasını seçiyoruz.Üzerinde sağ tuş ile subtitle seçiyoruz. Aynı dosyadaki aynı isimli ve srt uzantılı altyazı dosyasını da seçiyoruz. Yazı tipinide courier new yapıyoruz. Ama yazı tipi hatalı yeniden değiştirerek deneyin uyarısı yapıyor. Ne önerirsiniz ? Sizler nasıl yaptınız ?
                          Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

• zıpkın 1971 arkadaşım buraya videolu anlatımı koyuyorum http://www.speedyshare.com/858846225.html

Yorum yap

• hiko61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              zıpkın 1971 arkadaşım buraya videolu anlatımı koyuyorum http://www.speedyshare.com/858846225.html
                              Arkadaşım çok sağol ama yine yazı tipini değiştirin yazıyor...! Altyazıları dvix planetten indiriyorum.Courier new karakterinde.Joiner programında Arial TUR, Courier New TUR ve Times New Roman TUR seçimleri var.Tüm yazı tiplerini de denedim. Acaba program mı tam çalışmıyor ! (İlacını da vermiştik !)
                              Next 8000X-CAM Next 2000 cx süper plus Next 95 Off-set Next 0,4 LNB Yu-ma-tu MX 90 Off-set starsat twin LNB

Yorum yap

• zipkin1971 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Arkadaşlar altyazı dosyalarındaki yazılar courier new karakterinde.Allok video joinerde avi dosyasını seçiyoruz.Üzerinde sağ tuş ile subtitle seçiyoruz. Aynı dosyadaki aynı isimli ve srt uzantılı altyazı dosyasını da seçiyoruz. Yazı tipinide courier new yapıyoruz. Ama yazı tipi hatalı yeniden değiştirerek deneyin uyarısı yapıyor. Ne önerirsiniz ? Sizler nasıl yaptınız ?
                                Arkadaşlar ben sorunu hala çözemedim.Lütfen yardım...!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X