• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi Sharing Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• aleksandır Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Next Super Plus Newcamd Server

Çok kısıtlı sayıda kişiye test amaçlı belli bir süre server vereceğiz, istenilen belgeler:

1-Garanti kağıdının scan edilmiş resmi
    2-Cihaz arkasındaki bar code
    3-Menude Cihaz bilgilerinde yazan tüm bilgiler
    4-Ad soyad tel no
    5-Mail adres
    7-Modem markası
    Bu mail adresine mail atılacaktır

[email protected]
    not.mach1 hocadan alıntıdır
    ilgi ve alakana,verdiğin bilgilere teşekkür ediyorum..
    :tr:
    Next YE 2000 SUPER HDTV--Next YE 2000CIS SUPER PLUS
    PANASONIC 50" FULL HD

TURKSAT 1C-HOTBIRD-HISPASAT-ASTRA- EUTELSAT W3- EUTELSAT W2- THOR - HELLASSAT

Yorum yap

• Teşekürler :toplu:

Yorum yap

• mach 1 usta mail gönder dim ilgilenirsen sevinirim
        NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
        atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

• tesekkur ederim ustad verdiğin server kesildi ve kanallar acılmıyo ilgilenirseniz tesekkur ederim

Yorum yap

• eline sağlık hocam.büyüksün

Yorum yap

• bende bılgılerı yolladım acaba geldımı hocam

Yorum yap

• usb

Yaklaşık olarak next 8000 xcam zamanından beri next kullanıcısıyım.hocam ben nekadar size mail attıysam hiç cevap alamadım.sanırım belirli kişilere cevap yazıyorsunuz. Herkese de tek tek cevap yazacak halinizde yoktur. Yinede şansımı denemek istedi.Benim cihazım 2000 xcıs super plus. USB yi görmüyor.fat32 yapıyorum kinston 2.0 1cb denedim,512 denedim yok bir türlü bağlantı yok.yardım lütfen.Tşekkürler

Yorum yap

• Kingstonlar çalışıyor genelde forumda bir sürü ok diyen arkadaş var bak

Kingston 2 GB (yeşil renkli) FAT 32 Fomattan sonra sorunsuz kullanıyorum........

Kingston markalar sorun cikartmiyor..ben 512 mb kullaniyorum..

Denediğim Kingston Data traveler 256 MB ve 1 GB ile Toshiba 512 MB çalışıyor.

bendekingston 128 mb sorunsu calışıyor

arkadaşlar bende kigston 512 mb 20 cihazdan bir çihaz mp3 çalmadı usbden
                  version yükseltim mp3 surunuda çözüldü
                  Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                  http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                  www.nextyazilim.com

Yorum yap

• TwinMos mobile disk usb 2.0 256 mb var bende, sorunsuz çalışıyor.
                    :tr: "Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır" :tr:

Yorum yap

• next 8000 x plus yazılımı ne zaman yenilenecek

Yorum yap

• kingstonlar en sorunsuz olanıdır..128 den tutunda 2 gb ye kadar hepsini denedim mükemmel çalışıyor.tavsiye edrim.

Yorum yap

• arkadaşlar usbden bu yazılımı nasıl yüklleyebilirim(pro_tk0c1n0_next ye-2000 cx super plus_qnec109[1].10_121306) şimdiden teşekkürler..
                          Next YE 2000 SUPER HDTV--Next YE 2000CIS SUPER PLUS
                          PANASONIC 50" FULL HD

TURKSAT 1C-HOTBIRD-HISPASAT-ASTRA- EUTELSAT W3- EUTELSAT W2- THOR - HELLASSAT

Yorum yap

• selam büyük usta 2000cx super plus hazır kanal listesi lazım sitedekiler uymuyor diye uyarı veriyor cihaz bi akıl versen büyüklüğüne yakışırcasına

Yorum yap

• mach ustam [email protected] mesaaj gitmiyor
                              valla kafayı yiyecem oysa yazılımlar çıkmadan mail göndermiştim
                              ne yaptımsa olmadı mail alamadım mail adresim
                              [email protected]

Yorum yap

• mami53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                selam büyük usta 2000cx super plus hazır kanal listesi lazım sitedekiler uymuyor diye uyarı veriyor cihaz bi akıl versen büyüklüğüne yakışırcasına
                                Sitedekiler bir önceki yazılımdan alındı ise uymaz son yazılımdan sonra shareli alınıp paylaşırsa arkadaşlar settinglerini atar kullanırsın..
                                Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                                http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                                www.nextyazilim.com

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X