• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

D-Smart Güncel Frekans ve Kanal Değişiklikleri.

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• D-Smart Güncel Frekans ve Kanal Değişiklikleri.

D-Smart Güncel Frekans ve Kanal Değişikliklerine Buradan Devam Edelim.
    Forum Kuralları

Universal Channel D Smart'taki yayını sonlandırdı,bununla birlikte HD kanal sayısıda 26'ya düşmüş oldu.
    Forum Kuralları

Yorum yap

12121 H 12500 3/4 DVB-S2/8PSK
      24 Kitchen HD

PLANET PAKET 11555 V 27500 Frekansından yayına başladı...
      PLANET SİNEMA , PLANET TÜRK , PLANET PEMBE , PLANET ÇOCUK ve PLANET TEST

Yorum yap

cep tel gelen mesaj Sayın Abonemiz,

Hde, NBA TV, Fox Sports Turkey, 24 Kitchen Turkiye, Travel Channel HD Europe, FX Türkiye, Fox Crime Türkiye kanallarımızın bulunduğu 12122 Mhz Yatay SR12500 FEC: 3 / 4 taşıyıcımızın frekansı 25.01.2012 gecesi 12130 Mhz Yatay SR27500 Fec: 3 / 4 olarak değişecektir.

Frekans değişikliğini cihazlarınızdan yapmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,
        D-Smart

Yorum yap

12130 H 27500 5/6 DVB-S2/8PSK
          yeni fec. değişikliği olduktan sonra bazı modellerde kanallar açılmıyor.
          NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

sayın cokof ne yenisi bu frekans aylardır var sende konu yeniymiş gibi yazmışsın buraya
            Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sayın cokof ne yenisi bu frekans aylardır var sende konu yeniymiş gibi yazmışsın buraya
              Fec oranı değişti. 10.970 V frekansının da fec oranı değişti ve bunun sonucunda 10.970 frekansı Machina 3d cihazlarda izlenemiyor modülle.

Yorum yap

Evet izlenemiyor bunun çözümü nedir şimdi ne yapıyor bu d-smart
                Modüllü üyelik özgürlüktür

Yorum yap

uydu3405 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Evet izlenemiyor bunun çözümü nedir şimdi ne yapıyor bu d-smart

Maalesef bir şey yapamıyorlarmış bizde hata yok deyip en yakın bayilere yönlendirme yapıyorlarmış....Şaka gibi ya hey Allah'ım yarabbim gülermisin ağlarmısın.
                  MACHİNA - 3-D
                  8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                  PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                  TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Arkadaşlar modüllü abonelerde problem oluyor ama, fec ayarını 3/4 ten 5/6 ya deiştirdiğinizde kanallar geri geliyor. 10970-30000 ve 12130-27500 trasporderlarının her ikisindede aynısını yapmak gerek. next ye2000 süper hd tv receiverında modüllü hd abonelik kullanıyorum. Çoğu hd kanalım kaybolmuştu. Az önce fec oranını değitirdim ve tarattırdım kanallar geri geldi.

Yorum yap

turkwolf1970 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Arkadaşlar modüllü abonelerde problem oluyor ama, fec ayarını 3/4 ten 5/6 ya deiştirdiğinizde kanallar geri geliyor. 10970-30000 ve 12130-27500 trasporderlarının her ikisindede aynısını yapmak gerek. next ye2000 süper hd tv receiverında modüllü hd abonelik kullanıyorum. Çoğu hd kanalım kaybolmuştu. Az önce fec oranını değitirdim ve tarattırdım kanallar geri geldi.
                      Bu olay her cihaza mahsus değildir bu dediklerinizi yapıp hala yayınları başka marka cihazlarda MODÜL kullanıp izleyemeyenler var....
                      Mesela ATLANTA HD BOX+MACHİNA 3-D vs.
                      Ortada teknik bir sorun var ama ne.???
                      :firca:
                      MACHİNA - 3-D
                      8 Lİ DAYZEK = TÜRKSAT + HOTBİRD + ( Tek Lnb İle 7*W3 + EUROBİRD 9* ) + ASTRA 19* + EUTELSAT 16* + THOR 0.8* + ASTRA 23*5 + HELLAS SAT 39*
                      PHILIPS 7665 LED TV... PHILIPS ALTIN UÇLU HDMI KABLO.
                      TTNET İNTERNET + AİRTİES 5442 ( 300 MBPS KABLOSUZ MODEM.) UYDU BULUCU:SATFİNDER 3-HD

Yorum yap

Bazı marka modellerde kanalları silip yada yeniden taratınca kanallar geliyor ve modulle açıyor bazılarında yeniden taransada açamıyor ne değiştirdi ise dsmart altyapıda yazılımsal bazı cihazlarda sorun oluşmuş cihaz ayarlarınızla boş yere oynamayın tarattınız ise yeniden yapacağınız birşey yok ya sistem dsmart tarafından düzelecek yada yazılımlar ona göre güncellenecek...
                        Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                        http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                        www.nextyazilim.com

Yorum yap

Arkadaşlar cihazım Vu+ Ultimo D samrt modül kullanıyorum. Kullandığım imajda FPGA Upgrade eklentisi olduğu için güncelleme yaptım. Daha önce malum kanallar açılmıyordu sinyal yok gibi gözüküyordu. Şu anda cihazım canavar gibi çalışıyor. D-Smart Tüm kanallar full açık. Yukarda Match1 üstadımızın söylediği gibi cihazlarla ilgili sorun yok sadece güncelleme yapılması gerekiyor.

Yorum yap

Bu arada meajımda mach1 ustamızın ismini yanlış yazmışım. Onun içinde ayrıca kendisinden özür diliyorum.

Yorum yap

Bugün itibariyle 76 kanalda Eurosport 2 kanalı gelmiştir frekans 12072 V 27500

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X